Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

150 mln za działkę na Woli przy Trasie N-S

2007-08-16
150 mln za działkę na Woli przy Trasie N-S

Zakłady PZL Wola wystawiły na sprzedaż działkę o powierzchni 5 ha, na której będzie możliwe zbudowanie ok. 850 mieszkań. Zgodnie ze studium zagospodarowania miasta, jest to miejsce na zabudowę mieszkaniową o wysokości do 20 m. Za pięć hektarów u zbiegu ulic Sowińskiego i Człuchowskiej firma wyznaczyła cenę wywoławczą w wysokości 156 mln zł. Czyli 3 tys. zł za metr kw. PZL potrzebuje pieniędzy na restrukturyzację zakładu.
Przy wschodniej granicy działki będzie przebiegać trasa N-S, część wewnętrznej obwodnicy lewobrzeżnej Warszawy. Domy, które powstaną na gruntach PZL, nie będą pierwszymi w sąsiedztwie tej ruchliwej arterii. Kilkaset metrów na południe, na wąskim pasku gruntu pomiędzy ulicami Jana Olbrachta a Górczewską, osiedle 12 pięciopiętrowych bloków buduje J.W. Construction. Od wschodu teren osiedla przylega do projektowanej trasy. Na tym odcinku będzie ona częściowo zagłębiona w wykopie i osłonięta ekranami dźwiękochłonnymi, inwestor zapowiada też posadzenie szpaleru drzew. Jak będzie wyglądać trasa w sąsiedztwie zakładów PZL Wola, jeszcze nie wiadomo - dokumenty o wpływie na środowisko tej części arterii są właśnie opiniowane przez wojewodę - informuje Gazeta Wyborcza Stołeczna.

Gazeta Wyborcza Stołeczna, 2007-8-16


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Aktualności rynkowe
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt