Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

7000 mkw. hali dla Edelmanna w Millenium Logistic Park dzięki Jartom.

2010-06-19
7000 mkw. hali dla Edelmanna w Millenium Logistic Park dzięki Jartom.

W spektakularny sposób Jartom wprowadził kolejnego najemcę do Millenium Logistic Park w Pruszkowie koło Warszawy.


Priorytetem dla najemcy – firmy Edelmann Poland, części niemieckiego koncernu i wiodącego producenta opakowań – był wynajem nowoczesnej, hali przeznaczonej tylko dla jednej firmy, w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2.


Anna Siudzińska, odpowiedzialna za transakcję ze strony Jartom mówi: zaproponowałam obiekt gotowy do szybkiego uruchomienia produkcji, nie wymagający dużych nakładów adaptacyjnych. Budynek jest przystosowany do wymogów branży poligraficznej  i posiada satysfakcjonujący najemcę metraż – około 7000 mkw.


Przedmiotem najmu jest duża samodzielna hala produkcyjna z powierzchnią biurowo – socjalną, znajdująca się na terenie parku przemysłowego, blisko Alei Jerozolimskich, z wygodnym dojazdem do trasy poznańskiej. Zawarto umowę na dziesięcioletni okres najmu, co dobitnie podkreśla, do jakiego stopnia obiekt zaproponowany przez Jartom spełnił oczekiwania najemcy. Znalezienie samodzielnej hali na terenie parku logistycznego było rozwiązaniem łączącym zalety samodzielnego obiektu z korzyściami z przebywania w dużym centrum biznesowym. Przeważyły względy lokalizacyjne (zjazd z autostrady znajduje się w odległości 1,5 km od wynajmowanego obiektu) oraz zaawansowana infrastruktura obiektu.


Edelmann Poland
Firma Edelmann Poland należy do części niemieckiego koncernu będącego czołowym producentem opakowań składanych dla branż kosmetycznej i farmaceutycznej.


Jartom Nieruchomości
Jartom jest firmą, która dzięki specjalizacji w halach produkcyjnych i magazynowych zapewnia swoim klientom dostęp do najlepszych ofert hal przemysłowych po najniższych cenach.


 


 ,


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2018 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt