Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Bobmark International w nowej hali magazynowej w Broniszach dzięki Jartom

2010-09-21
Bobmark International w nowej hali magazynowej w Broniszach dzięki Jartom

Bobmark International  Sp. z o.o. to firma córka firmy Hoop Polska Sp. z o.o., autoryzowany dystrybutor napojów Hoop. Dzięki Jartom zyskała nową bazę magazynową na Warszawę o powierzchni 1700 metrów kwadratowych.


Szybki magazyn
Dotąd firma użytkowała nieruchomość, której stan techniczny przestał wystarczać jej potrzebom. Zdecydowała się więc na poszukiwanie nowej powierzchni magazynowej w dobrym standardzie. Zwróciła się przy tym o pomoc do firmy Jartom, która i tym razem wykazała się szybkością działania i dbałością o dobro klienta.


W tym wypadku czas odgrywał dużą rolę – mówi Anna Mazepa (amazepa@jartom.pl) – konsultant ds. nieruchomości w agencji Jartom. – Klientowi zależało na tym, by w ciągu 6 miesięcy wyprowadzić się z dotychczasowego magazynu. Znaleźliśmy odpowiedni obiekt, który miał być zwolniony właśnie w ciągu pół roku. Ostatecznie jednak jego najemca nie zrezygnował z najmu, a nam pozostał miesiąc na znalezienie innej hali.
Jartom poradził sobie z nieoczekiwanymi trudnościami i w krótkim czasie zaproponował klientowi nowoczesny magazyn w dobrym punkcie w Broniszach pod Warszawą.


Dobra lokalizacja
Zadaniem Bobmark International jestdystrybucja napojów na terenie stolicy. Niezbędnym wymogiem była więc lokalizacja zapewniająca dobry dojazd do wszystkich dzielnic Warszawy. Wynajęta hala znajduje się w Broniszach 3 km. Od granic Warszawy, przy TrasiePoznańskiej, co daje wszechstronne możliwości komunikacyjne.


Dodatkowe wymagania spełnione
Ponadto duży plac postojowy i parkingowy pozwalają na całonocne parkowanie większej liczby samochodów. Trzeba pamiętać, że taki tryb pracy stanowi o specyfice firm dystrybucyjnych i bez zapewnienia warunków do dłuższego postoju, nie mogłyby one spełniać swoich funkcji.


Choć przy poszukiwaniu hali wyniknęły nieoczekiwane komplikacje to same negocjacje przebiegły szybko. Zaproponowana przez Jartom hala spełniała oczekiwania klienta, dzięki czemu podjął on szybko decyzję dotyczącą najmu. Nie bez znaczenia była otwartość ze strony właściciela, co pozwoliło na szybkie zawarcie umowy. To elastyczne podejście wszystkich stron z pewnością pozwoli na nawiązanie trwałej współpracy.


Jartom to agencja nieruchomości działająca na rynku polskim od prawie 20 lat. Efektem długoletniej obecności na rynku są ugruntowane kontakty biznesowe i umiejętność dostosowywania się do potrzeb klientów. Wśród sukcesów firmy znajdują się transakcje z firmami zarówno o polskim jak i zagranicznym kapitale. Znajdują się wśród nich takie marki jak Whirlpool, Daewoo czy Pepsi Cola General Bottlers.


Bobmak International Sp. z o.o. jest firmą córką firmy Hoop Polska Sp. z o.o. Obie należą do grupy Kofola S.A., czołowego producenta napojów bezalkoholowych, działającego przede wszystkim na terenie Europy Środkowej.
Hoop Polska od kilku lat odnotowuje systematyczny wzrost zysków. W tym sukcesie swój udział ma również Bobmark International, będący w Polsce jednym z autoryzowanych dystrybutorów napojów wyprodukowanych przez Hoop Polska. Do szczególnie znanych marek należą napoje Hoop Cola, Jupi, woda mineralna Arctic oraz napój energetyczny R20.
W swoich trzech zakładach produkcyjnych w Polsce Hoop Polska zatrudnia łącznie blisko 1 000 osób.Jartom, 2010-9-21


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt