Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Centrum magazynowe Warszawa

2010-10-08
Centrum magazynowe Warszawa

Redaktor: Jartom działa na rynku nieruchomości magazynowych od blisko 20 lat. Czy przez ten czas zmieniały się metody pracy?
Agent Jartom: Nasza branża charakteryzuje się wyjątkowym dynamizmem, poddaje się nieustannym przeobrażeniom, pojawiają się nowe standardy dotyczące hal, zmieniają się oczekiwania klientów. Konieczna jest umiejętność reagowania na te pojawiające się zmiany. Właśnie elastyczność jest ważnym atutem Jartom. Nie bazujemy na zdobytych raz na zawsze kwalifikacjach. Ciągle pogłębiamy swoją wiedzę, unowocześniamy narzędzia pracy. Historia Jartom to historia nieustannego rozwoju.

Wydaje się jednak, że jedna rzecz pozostała niezmienna. Wciąż najwięcej magazynów jest w okolicy Warszawy.
To ważny punkt docelowy wielu naszych klientów. Nasze zainteresowanie tym rejonem wynika więc przede wszystkim z popytu. Hale magazynowe do wynajęcia, dostępne w naszej ofercie, są odbiciem potrzeb klientów. Trzeba wiedzieć, że nie jest to łatwe zadanie, gdyż tam, gdzie klienci wynajmują magazyny najchętniej, jest największa rotacja najemców i ciągły problem z dostępnością hal. Nasi pracownicy wykazują się jednak dużą operatywnością w tym względzie, a nasze działania ułatwia zaufanie deweloperów.

Warszawa jest ważna, ale równie ważne są standardy hal do wynajęcia. Jak od tej strony prezentują się hale oferowane przez Jartom? Mam na myśli hale w Warszawie.
Od razy chcę powiedzieć, że klienci wynajmują lokale magazynowe o różnych parametrach. Nie każdego interesują budynki klasy A. Naszym zadaniem jest poznanie potrzeb najemców i ich najlepsze zrealizowanie. Dlatego jeszcze raz przypomnę, że w naszej bazie mamy różnorodne lokale magazynowe, zarówno te wyposażone w systemy zabezpieczeń, odpowiednie do składowania delikatnych produktów jak i te z wysokim składowaniem i bramami z poziomu „0”.

Wobec tego proszę powiedzieć o magazynach, które oferują Państwo do wynajęcia z myślą dystrybucji.
Rozumiem, że wciąż interesują Panią hale w okolicach Warszawy. Obecnie naszą ciekawą propozycję dla dystrybutorów stanowi np. hala na terenie Centrum Dystrybucyjnego blisko warszawskiego Okęcia. Dla klientów działających na rynku dystrybucji, istotna byłoby wyposażenie hali w doki przeładunkowe i rampy. To dużo wygodniejsze rozwiązanie niż przykładowo bramy z poziomu „0”.

Mam nadzieję, że tą halę można jednak wykorzystać również jako magazyn?
Oczywiście, funkcja magazynowa i dystrybucyjna są ze sobą ściśle powiązane. W wypadku tej hali do wynajęcia za magazynowaniem w niej przemawia wysokie składowanie i nowoczesna konstrukcja stalowa. Całość pozwala zarówno na tanie magazynowanie jak i tanią dystrybucję. Zachęcam do poznania pozostałych zalet hali podczas osobistej wizji lokalnej.


Link do oferty omawianej w wywiadzie: Powierzchnia w centrum magazynowym 5 km od Warszawy,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt