Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Chcesz być samodzielny – kup obiekt produkcyjno-magazynowy na działalność spożywczą.

2010-08-07
Chcesz być samodzielny – kup obiekt produkcyjno-magazynowy na działalność spożywczą.


Redaktor: W Państwa ofercie pojawiła się ostatnio hala produkcyjno- magazynowa usytuowana w Gminie Tarczyn. Rejon ten kojarzony jest jako siedziba wielu firm produkcyjnych.


Agent Jartom: Popularność tej gminy wśród przedsiębiorców sprawia, że jest ona coraz lepiej przygotowana na kolejne inwestycje od strony komunikacyjnej chociażby. Obiekt, o którym mowa, zlokalizowany jest tuż przy trasie Warszawa-Kraków, przystosowanej z oczywistych względów do dużego natężenia ruchu.


Z Państwa oferty wynika, że obiekt ten jest właściwie kompleksem budynków. Jak można wykorzystać taką sytuację przestrzenną?


Większa liczba budynków jest potrzebna firmom, które chcą rozgraniczyć poszczególne funkcje swojej działalności, zachowując dobrą komunikację wewnetrzną. Poza tym budynki umiejscowione są na jednym zamkniętym terenie i nie stanowi to problemu dla usytuowania całej działalności firmy w jednym miejscu. Konieczne jest, by ocenił to sam klient podczas wizji lokalnej.


Powiedzmy coś więcej o każdym z budynków. Na co warto zwrócić szczególną uwagę?


Oś główną obiektu stanowią dwie hale, z których każda ma zarówno powierzchnię produkcyjną jak i magazynową oraz budynek biurowy wyposażony w sieć tele-informatyczną. Warto jednak pamiętać, że do posesji dodatkowo należy 1 100 mkw powierzchni technicznych i warsztatowych. Jest to imponująca przestrzeń, przygotowana z myślą o dużej produkcji spożywczej. Dwa budynki produkcyjno-magazynowe sprawiają, że produkcja może swobodnie przebiegać dwutorowo.


Państwa oferta przewiduje jedynie możliwość kupna. Tymczasem sytuacja gospodarcza sprawiła, że chętniej widziane są propozycje najmu. Nie obawiają się Państwo braku zainteresowania?


Wśród dotychczasowych klientów, wielu korzystało z ofert sprzedaży. Dowodzi to tego, że sytuacja zmienia się na lepsze, a Jartom jest na to po prostu przygotowany i może zaproponować swoim klientom różnorodne nieruchomości, również te do wynajęcia.


 Link do omawianej oferty: Obiekt produkcyjno-magazynowy,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt