Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Danone przeprowadził się do hali w Panattoni Park Święcice

2011-07-12
Danone przeprowadził się do hali w Panattoni Park Święcice


Polski oddział światowego lidera branży spożywczej, firmy Danone, przeniósł się do nowego centrum dystrybucyjnego Panatttoni, położonego w podwarszawskich Święcicach. Panattoni Europe, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Polsce, oddał do użytku firmy Danone obiekt o powierzchni 13 600 m2. Inwestycja została wybudowana w systemie BTS: składa się z części biurowej i hali magazynowej (którą charakteryzują rozwiązania branży FMCG). Budowa obiektu dla Danone trwała od października 2010 r. Istnieje możliwość powiększenia obiektu - na życzenie najemcy - do 16 300 m2.
Panattoni Park Święcice zlokalizowany jest w powiecie warszawskim zachodnim, na terenie gminy Ożarów Mazowiecki, niespełna 19 km od centrum stolicy, przy trasie krajowej numer 2 (E30). Jest to nowa inwestycja Panattoni. Budynek oddany do użytku firmie Danone jest pierwszym z budynków  w tym parku. Obecnie w Święcicach powstaje druga hala magazynowa (o powierzchni blisko 20 tys. m2) - w całości wynajęta firmę Tech Data Polska, jednego z największych na świecie dystrybutorów technologii IT. Jej budowa ruszyła w kwietniu bieżącego roku.


Szukasz miejsca na magazyn w dobrej lokalizacji? Skorzystaj z pomocy Jartom. Doradzimy gdzie najlepiej ulokować biznes. O szczegóły pytaj  telefonicznie +48 502 278 660.
, 2011-7-12


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt