Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Deweloper Inter Estate wybrał Jartom na jedynego przedstawiciela przy wynajmie biur i magazynów w Perfect Estate.

2010-11-13
Deweloper Inter Estate wybrał Jartom na jedynego przedstawiciela przy wynajmie biur i magazynów w Perfect Estate.

Jartom podpisał z Inter Estate umowę na wyłączność kilka dni temu. Kontrakt dotyczy prawie 11 000 mkw. powierzchni biurowo – magazynowej. Hala zajmuje około 60% metrażu, a resztę stanowią nowoczesne biura. Obiekt jest już w trakcie zaawansowanej budowy. 

Jartom, specjalista w branży wynajmu nieruchomości komercyjnych, na zaufanie klientów i deweloperów pracuje od dawna. Dostawcy powierzchni magazynowych coraz częściej powierzają Jartom komercjalizację swych obiektów. Jedną z ostatnich nieruchomości przemysłowych oddanych Jartom na wyłączność jest właśnie Perfect Estate - samodzielny obiekt biurowo – magazynowy. 

Według Marzeny Tkaczuk, specjalisty ds. powierzchni magazynowych Jartom – nieruchomość ta z dwóch powodów doskonale nadaje się na siedzibę dużej firmy.

Po pierwsze, budynek magazynowy usytuowany jest przy granicy Warszawy, w okolicach ulicy Połczyńskiej, trasy poznańskiej jeszcze przed Broniszami. Po drugie, jest to bardzo nowoczesny obiekt, którego integralną częścią jest reprezentacyjny biurowiec. Powierzchnia biurowa będzie wykonana w najwyższym standardzie. Dzięki faktowi, że budynek jest jeszcze w fazie budowy, istnieją szerokie możliwości dostosowania powierzchni biurowej do potrzeb przyszłego najemcy. Pozwoli to optymalnie wykorzystać powierzchnię biurową. 

Trzeba przyznać, że po raz kolejny mamy do czynienia z bardzo nowoczesnym obiektem w ofercie Jartom. Hala magazynowa o łącznej powierzchni 5619 mkw., wyposażona jest w doki przeładunkowe oraz  w bramy z poziomu „0” . Wysokość użytkowa hali w najniższym miejscu to 8,8 metra. Posadzka bezpyłowa o udźwigu 6T/mkw. W budynku będzie zastosowane ogrzewanie olejowe – promienniki.

Najemcy zdecydowanemu na wynajęcie całości, Jartom pomoże wynegocjować preferencyjne stawki czynszowe – mówi Marzena Tkaczuk. 

Informacje o Jartom
Jartom jest firma doradczą i pośredniczącą zajmującą się rynkiem powierzchni magazynowych i hal produkcyjnych w zakresie samodzielnych budynków biurowo – magazynowych oraz centrów dystrybucyjnych. Wynagrodzenie Jartom pokrywają właściciele nieruchomości.


Więcej informacji o Perfect Estate:
Marzena Tkaczuk
tel. 0-510 208 901
mtkaczuk@jartom.pl
Jartom Nieruchomości
 ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt