Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Diamenty w Żerań Park II

2008-08-04
Diamenty w Żerań Park II


Agencja JARTOM wprowadziła kolejnego najemcę do kompleksu logistyczno - magazynowego Żerań Park II w Warszawie.
Nowym najemcą jest firma ROTHENBERGER Polska.

Komfortowa lokalizacja, imponujący metraż i ułatwiające pracę oraz składowanie towaru rozwiązania techniczne żerańskiego parku robią duże wrażenie przyciągając firmy logistyczne niczym magnes.Nowatorski design budynków, gigantyczne hale magazynowe, obszerne place manewrowe, doki z podnośnikami hydraulicznymi, rękawy chroniące przed złymi warunkami atmosferycznymi, a wszystko to na tle pięknie utrzymanej zieleni. Słowem – funkcjonalność, optymalne zagospodarowanie przestrzeni i elegancja w jednym.
O szczegółach transakcji rozmawiam z Katarzyną Bakalarską – Konsultantką ds. Nieruchomości Agencji JARTOM (www.jartom.pl).

Sylwia Rotkiewicz - Łobocka: Reprezentuje pani jedną z wiodących agencji nieruchomości na polskim rynku. Jako doświadczony gracz na rynku nieruchomości, proszę zdradzić dlaczego ROTHENBERGER Polska zdecydowała się na wynajęcie powierzchni magazynowej właśnie w żerańskim parku logistycznym?
Katarzyna Bakalarska: Myślę, że o podjęciu decyzji o najmie powierzchni magazynowej w tej właśnie nieruchomości zadecydowało kilka czynników. Żerań Park II jest bez wątpienia jednym z najbardziej prestiżowych i dużych warszawskich parków biznesu. Centrum logistyczne usytuowane jest zaledwie 10 km od serca Warszawy, w pobliżu Trasy Toruńskiej. Dogodna lokalizacja umożliwia dotarcie do niego ze Śródmieścia w ciągu 15 min. Z pewnością jest do duży atut tego parku magazynowo-dystrybucyjnego. Oprócz tego warto dodać, że centrum logistyczne Żerań Park II zostało stworzone z uwzględnieniem nowoczesnych standardów magazynowych i logistycznych.

S.Ł.: Domyślam się, iż wspomniane przez panią walory użytkowe parku logistycznego przykuwają uwagę najemców różnych branż?
K.B.: Zgadza się. Wiele znanych na całym świecie firm doceniło atuty żerańskiego parku. Można tu wymienić takie marki, jak: Polska Telefonia Cyfrowa, Estée Lauder, czy Johnson Controls. Popularność, jaką cieszą się nowoczesne parki logistyczne powinna motywować firmy deweloperskie do zwiększania nakładów przeznaczonych na rozbudowę i wprowadzanie ulepszeń technicznych w nieruchomościach magazynowo-dystrybucyjnych.

S. Ł.: Proszę powiedzieć coś więcej o kliencie JARTOM - spółce Apollo-Rida Poland. Jak długo współpracują Państwo z tą firmą?
K.B.: Apollo-Rida Poland prowadzi projekty inwestycyjne związane z najbardziej prestiżowymi obiektami komercyjnymi w naszym kraju. Firma zajmuje się m. in. planowaniem i koordynowaniem prac planistycznych, zarządzaniem oraz administrowaniem obiektami, zakupem gruntów. Spółka Apollo Rida – Poland jest naszym wieloletnim Klientem. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze, czego doskonałym dowodem są podziękowania, które złożył nam dyrektor generalny korporacji. Wyraził w nich wdzięczność za zapełnienie w 100% powierzchni magazynowej Parku Żerań II. Przez pewien czas posiadaliśmy wyłączność na świadczenie usług najmu w Żerań Park II. Owocem naszej współpracy było wprowadzenie do centrum logistycznego na przykład takich firm, jak Ebmpapst Polska, Comap Polska., Merx Team Polska, Farutex, czy Braun Agrano Polska. Jednakże Żerań Park II nie zakończył na 50 000 mkw. Obecnie oferujemy do wynajęcia kolejne magazyny na terenie tego parku, które są w budowie. Będzie to ponad 18 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowo – biurowej. Już na obecnym etapie widzimy ogromne zainteresowanie tymi nowymi powierzchniami. Współpraca z właścicielem żerańskiego parku biznesowego świadczy o tym, że potrafimy nie tylko budować, ale i utrzymywać długofalowe, pozytywne relacje z naszymi Klientami.
S.Ł.: To bardzo ważne w świecie biznesu, a zwłaszcza na ryku nieruchomości, gdzie specjaliści są bardzo cenieni. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów. 
Jartom, 2008-8-4


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt