Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Dobrze skomunikowani NOWA HALA blisko Janek

2010-10-11
Dobrze skomunikowani NOWA HALA blisko Janek

Redaktor: Polacy narzekają na stan dróg w kraju. Jak to wygląda w okolicach wynajmowanych przez Jartom hal?
Agent Jartom: Warunki komunikacyjne są ważnym argumentem dla naszych klientów. Przed włączeniem danej hali do naszej oferty dokładnie badamy ją od tej strony i jesteśmy w stanie udzielić miarodajnych informacji pod tym względem. W zależności od lokalizacji kwestia komunikacji prezentuje się bardzo różnie. Widać jednak starania poszczególnych gmin o poprawę.

Skupmy się na miejscach szczególnie rokujących. Czy może Pani wymienić konkretną propozycję w okolicy Warszawy?
Dobrze od tej strony prezentuje się gmina Michałowice, blisko Janek. Widzi ona szansę rozwoju właśnie poprzez poprawę infrastruktury. W ofercie Jartom znajduje się, będące w fazie budowy, centrum dystrybucyjne w okolicach Janek. Jego otoczenie może się pochwalić nieustannie zwiększanymi udogodnieniami komunikacyjnymi. Dodam, że nasi klienci mają zawsze dobrą okazję do oceny oferowanej hali podczas wizji lokalnej. Dojazd do hali i jej oględziny najlepiej pokazują jej możliwości komunikacyjne.

Jak u Państwa wygląda taka wizja lokalna? Domyślam się, że jest to szeroko zakrojona operacja.
To dość istotny element naszej działalności. Organizujemy klientowi dzień, podczas którego dokonuje osobistych oględzin magazynów, zaproponowanych przez nas do wynajęcia. Do każdej nieruchomości klient dojeżdża w towarzystwie naszego agenta, który na miejscu udziela szczegółowych informacji i odpowiada na dodatkowe pytania.

To dość wygodna możliwość zweryfikowania wszelkich wątpliwości. Na co sugerowaliby Państwo zwrócić uwagę w przypadku hal do wynajęcia w ramach wspomnianego centrum dystrybucyjnego blisko Janek?
Jest to obiekt jeszcze nieukończony, co stwarza najemcom dodatkowe możliwości aranżacji. Zwłaszcza w przypadku biura, którego wielkość może zostać dostosowana do potrzeb klienta. Jeśli wziąć pod uwagę omówione warunki komunikacyjne, można powiedzieć, że hala i jej użytkownik mogą być dobrze skomunikowani.

Takie dopasowanie dla klienta jest niewątpliwie ważne, ale po nowej hali będzie z pewnością oczekiwał jakichś innowacji. Co od tej strony może zaproponować ta konkretna nieruchomość magazynowa?
Została ona zaprojektowana z wykorzystaniem nowoczesnej konstrukcji stalowej i posadzki niepylącej i przygotowana na wysokie składowanie do wysokości ponad 8 m. Na uwagę zasługują też rozwiązania techniczne magazynu zastosowane w przypadku zabezpieczeń przeciwpożarowych. Taka hala pozwala na bezpieczne prowadzenie zarówno dystrybucji jak i magazynowania nawet delikatnych produktów.Link do oferty omawianej w wywiadzie: Nowobudowane Centrum Dystrybucyjne, okolice Janek


 ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt