Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Dzięki Jartom RHENUS DATA Office zmienia lokalizację magazynu na Panattoni Park Ożarów

2010-08-08
Dzięki Jartom RHENUS DATA Office zmienia lokalizację magazynu na Panattoni Park Ożarów


Korzystając z doradztwa Jartom ( www.jartom.com ) firma RHENUS DATA Office sp. z o.o., będąca częścią wielkiego rodzinnego koncernu o globalnym zasięgu, wybrała na lokalizację jednego ze swych magazynów na terenie Polski Panattoni Park Ożarów.  Specyfika klienta Jartom


RHENUS DATA Office wchodzi, poprzez grupę RHENUS, która w 2012 roku będzie obchodzić setną rocznicę swojego powstania, w skład koncernu RETHMANN AG & Co. KG. zajmującego się recyklingiem, biotechnologią i logistyką. Grupa RHENUS to prawie 18 tysięcy pracowników w 37 krajach z główną siedzibą w Dortmund. Polskie przedsiębiorstwo zajmuje się zarządzaniem dokumentami oferując usługi nowoczesnego archiwum, bezpiecznej zbiórki i niszczenia dokumentów oraz osuszania zamokniętej dokumentacji.


Jartom pomógł swojemu klientowi znaleźć nowoczesny magazyn wysokiego składowania, dostosowany do jego wysokich standardów prowadzenia archiwum w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz służył pomocą w negocjacjach z właścicielem obiektu – zakończonych podpisaniem umowy z jego zobowiązaniem się do wybudowania na terenie wynajmowanej hali nowoczesnego biura.


Ze względu na wagę aspektów bezpieczeństwa, wielomiesięczne negocjacje były powiązane z działem planowania systemu regałowego koncernu RHENUS w Niemczech. Obiekt został najęty 1.08.2010.


Charakterystyka obiektu


Jartom działając na rzecz właściciela obiektu oferuje do wynajęcia w Panattoni Park Ożarów hale magazynowe o bardzo wysokim standardzie, położone tuż przy zachodniej granicy Warszawy, z dostępem do trasy ekspresowej E-30. Położony w odległości 16 km od centrum miasta park magazynowy oferuje powierzchnie dla średnich firm, lecz przedsiębiorstwa zainteresowane większymi magazynami – także mogą spotkać się z odpowiednią dla swoich potrzeb ofertą. Minimalne dostępne moduły magazynowe zaczynają się już od 1350 mkw.


Konkurencyjność oferty JartomOpisana w tym artykule transakcja jest tylko jedną z wielu zwieńczonych sukcesem operacji pośrednictwa na rynku nieruchomości logistycznych, jakimi może poszczycić się Jartom.


Głównym kapitałem na dynamicznie się zmieniającym i niezwykle konkurencyjnym rynku nieruchomości magazynowych jest przede wszystkim aktualna wiedza i sprawnie współpracujący zespół profesjonalnych pracowników kontaktujących się z klientem. Jak mówi doradca klienta biznesowego z Jartomu Magda Hilgier: „Nasi specjaliści bez przerwy dokładają starań, aby podwyższać swoje kwalifikacje zawodowe”. Zarówno aktualną wiedzę dotyczącą nieruchomości logistycznych, jak i sprawnie współpracujący zespół – zapewnia właśnie  Jartom.
Jartom, 2010-8-8


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt