Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Ebara Pompy Polska dzięki Jartom znajduje własny magazyn

2010-07-28
Ebara Pompy Polska dzięki Jartom znajduje własny magazyn

Współpraca z firmą Ebara Pompy Polska pokazuje, że Jartom to firma o wysokim poziomie, sprawdzająca się w transakcjach zarówno o szczeblu krajowym jak i międzynarodowym. Ebara Pompy Polska  stanowi bowiem filę EBARA Pumps Europe, będącej częścią EBARA Corporation z siedzibą w Tokio. Wśród innych producentów pomp wyróżnia się wysokim wskaźnikiem wzrostu ekonomicznego.


Wymagający klient


Jeżeli chodzi o magazynowanie i dystrybuowanie urządzeń w Polsce firma korzystała dotąd z outsourcingu. Gdy w siedzibie Ebara zapadła decyzja, by firma sama dbała o swoje produkty pod względem składowania, rozpoczęły się poszukiwania odpowiedniej agencji. Ostatecznie doceniono Jartom - posiadający doświadczenie w tego typu operacjach.


Jak przyznała Anna Głowacz dyrektor ds. sprzedaży w agencji Jartom, negocjacje były trudne ze względu na różnice w prawie określającym warunki najmu. Firma pierwszy raz decydowała się na własny magazyn w Polsce i musiała zapoznać się z wymogami z tym związanymi. Ponadto finalizacja transakcji się opóźniała, gdyż w trakcie negocjacji okazało się, że interesująca Ebarę powierzchnia została już wynajęta. Konieczne było oczekiwanie na kolejną inwestycję dewelopera.


Efekty były jednak satysfakcjonujące. Jartom zaproponował halę wysokiego składowania zgodną z życzeniami klienta - o małym module i niewielkiej powierzchni biurowo-socjalnej, a co najważniejsze w bardzo dobrej lokalizacji w Warszawie. Wynajęta hala na Okęciu to jedna z nielicznych nieruchomości tego typu, jeszcze dostępnych na rynku. Przeznaczeniem tego nowoczesnego budynku, począwszy od fazy projektowania, był magazyn. Klient nie musiał więc wykonywać zabiegów związanych z jego przystosowaniem. Tym samym osiągnięto cel, jakim było szybkie zaanektowanie hali przez firmę Ebara.Jartom,


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Aktualności rynkowe
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt