Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Europolis Park Błonie zaprasza branżę spożywczą.

2010-10-13
Europolis Park Błonie zaprasza branżę spożywczą.

Redaktor: Dzień dobry. Korzystając z okazji, chciałabym zapytać przedstawiciela lidera branży nieruchomości magazynowych, jakiego rodzaju magazyny są obecnie najbardziej poszukiwane?
Agent Jartom:
Obecnie jednym z najbardziej poszukiwanych typów hal magazynowych na rynku są hale przeznaczone do magazynowania i składowania towarów wrażliwych. Mówiąc językiem młodzieżowym, chłodnie to hit ostatniego sezonu.

Z czego to wynika?
Branża dóbr codziennego użytku zawsze najlepiej wychodzi z kryzysu. Podczas kryzysu deweloperzy dosyć ostrożnie budowali nowe magazyny. Gdy branża spożywcza po lekkim zastoju na nowo się rozpędziła, na rynku nie było wystarczająco dużo takich magazynów. Stąd między innymi takie zainteresowanie halami typu chłodnie.

Nie chce chyba Pani powiedzieć, że lider w branży nie ma w ofercie żadnej chłodni?

Oczywiście, że mamy. Chcę tylko powiedzieć, że od kiedy branża spożywcza po kryzysie przypuściła atak na rynek nieruchomości magazynowych w poszukiwaniu nowych hal magazynowych, pozyskanie ciekawych ofert nie należy do zadań najłatwiejszych. Jednak nie na darmo jesteśmy na tym rynku od prawie 20 lat, aby nie mieć w ofercie tak ciekawej hali, jak choćby Europolis Park Błonie.

Jak w przypadku większości ofert Jartom, lokalizacja tego parku magazynowego jest doskonała. Błonie – bliskie okolice trasy Warszawa – Poznań, 30 kilometrów od Warszawy, kierunek na zachód od Warszawy. Czego chcieć więcej. Proszę teraz wskazać na jakieś parametry techniczne hali magazynowej warte uwagi.
Chłodnia – hala magazynowa na wynajem w Europolis Park Błonie to bardzo nowoczesne hala, spełniająca najwyższe wymogi pod względem standardów użytkowania i bezpieczeństwa.
Magazyny mają nowoczesne konstrukcje stalowe i pozwalają na składowanie i dystrybucję wrażliwych towarów. Dostęp na hale przez doki i rampy hydrauliczne. Biurowe lokale użytkowe dostosowane do potrzeb klienta.

Co może jeszcze Pani dodać, aby ostatecznie przekonać przyszłego najemcę?
Jartom może przyszłemu klientowi zaproponować bardzo atrakcyjne warunki wynajmu hali magazynowej w tym nowoczesnym   i prestiżowym parku magazynowym. Warto pamiętać, że
Błonie często określane jest stolicą polskiej logistyki. W okolicy hale magazynowe posiada wiele firm działających na rynku usług logistycznych, jak ProLogis, Panattoni, FM Logistic, czy Metropol Group.

Dziękuję za rozmowę.

Link do oferty omawianej w wywiadzie:
Europolis Park Błonie


.,


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2018 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt