O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Eurotherm z grupy Schneider Electric wynajmuje magazyn

2021-05-26
Eurotherm z grupy Schneider Electric wynajmuje magazyn

Trwają prace związane z budową nowoczesnego centrum logistycznego GLP Lędziny Logistics Centre. Obiekt posiada znakomitą lokalizację nieopodal trasy ekspresowej S1 i imponuje szeregiem zaawansowanych technologicznie rozwiązań, nic więc dziwnego, że znalazł już pierwszego najemcę – informuje JARTOM Real Estate. 

Eurotherm Poland wynajmie powierzchnię magazynową 

Nieruchomość będzie składała się z budynków o wysokości 12 metrów, a w strefie kompletacji wyniesie ona aż 24 metry. Zwiększona nośność posadzki ułatwi montaż linii produkcyjnych oraz maszyn, a szereg rozwiązań z zakresu energooszczędności czyni kompleks przyjaznym środowisku i najemcom zarazem. Aktualnie powstaje pierwsza z hal, która posiada powierzchnię 37 000 m2 oraz zaplecze biurowe, które usprawni wiele procesów logistycznych. GLP Lędziny Logistics Centre, choć wciąż znajduje się w budowie, wzbudził już zainteresowanie najemców. Jednym z nich jest firma Eurotherm Poland specjalizująca się w tworzeniu kontrolerów mocy i sterowników. Jej przedstawiciele nie ukrywają, że o podjęciu takiego wyboru zadecydował proekologiczny charakter nieruchomości oraz jej położenie, które umożliwi cieszenie się płynnym transportem. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
2006 - 2021 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt