O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Firma Gasten coraz odważniej inwestuje w nieruchomości i nabywa nowy kompleks magazynowo – biurowy

2021-03-09
Firma Gasten coraz odważniej inwestuje w nieruchomości i nabywa nowy kompleks magazynowo – biurowy

Do listy nieruchomości posiadanych przez firmę Gasten dołączył właśnie nowy kompleks magazynowo – usługowo – biurowy. Inwestycja nosi nazwę Flex Gdańsk BCL i znajduje się na wyjątkowo atrakcyjnym terenie o dużym potencjale biznesowym, a konkretniej, w jednej z gdańskich dzielnic – informuje JARTOM Real Estate.

Moduły magazynowe do wynajęcia

Obiekt został zaprojektowany zgodnie z zasadami idei small business unit. Oznacza to więc, że jego powierzchnię można zagospodarować na hale magazynowe, biura, a także na miejsca lekkiej produkcji. Przekłada się to na elastyczne podejście do prowadzenia działalności, co znacząco zwiększa atrakcyjność inwestycji na rynku nieruchomości oraz w oczach potencjalnych najemców. Flex Gdańsk BLC składa się z dwóch budynków, które są od siebie niezależne. Każdy z nich został podzielony na autonomiczne segmenty o jednakowej powierzchni wynoszącej 700 m2, do której przynależy także część biurowa. To rozsądne i dobrze przemyślane działanie, które zauważalnie przyczyni się do usprawnienia procesów logistycznych i administracyjnych. Dla osób zainteresowanych wynajmem magazynów informujemy, że wszystkie magazyny do wynajęcia możesz zobaczyć na liście ofert magazynów do wynajęcia.

Informacje o JARTOM Real Estate:

Masz wątpliwości co wybrać: najem powierzchni w centrum logistycznej, czy własny budynek? Zapraszamy do JARTOM Real Estate. Porównamy dla Ciebie wszystkie rozwiązania i porównamy z bieżącą sytuacją na rynku.
Misja firmy JARTOM Real Estate zawarta jest w haśle „Zmień magazyn na lepszy”. W misję wpisana jest szczególna dbałość o to, aby wybór nowej hali był jak najbardziej korzystny dla poszukującego.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
2006 - 2021 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt