O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Firma Krause rozpoczyna budowę nowej hali produkcyjnej w Naroku

2021-02-22
Firma Krause rozpoczyna budowę nowej hali produkcyjnej w Naroku

Firma Krause kontynuuje strategię intensywnej ekspansji rynkowej, która przejawia się poprzez systematyczną rozbudowę powierzchni użytkowej. Właśnie ruszyły prace związane z realizacją kolejnej inwestycji, którą jest nowa hala produkcyjna – informuje JARTOM Real Estate. W wyniku podjętych działań, przedsiębiorstwo zyska dodatkowe 2 000 m2. W obiekcie znajdzie się zaplecze biurowe oraz linie produkcyjne funkcjonujące w oparciu o zaawansowane technologicznie rozwiązania usprawniające procesy logistyczne i dystrybucyjne. Zyska również park maszynowy, w którym pojawi się nowe wyposażenie. Zgodnie z przyjętym harmonogramem szacuje się, że nieruchomość zostanie oddana do użytku w sierpniu bieżącego roku. Będzie to jednoznaczne z utworzeniem dwudziestu nowych miejsc pracy. Warto podkreślić, że to kolejny krok na drodze dynamicznego rozwoju firmy Krause. W ubiegłym roku nabyła ona halę produkcyjną zlokalizowaną na terenie strefy ekonomicznej w Gogolinie. Decyzja o dalszej rozbudowie zapadła w związku z powiększeniem się zespołu i poszerzeniem biznesowych horyzontów. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
2006 - 2021 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt