O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Firma MAAN przedłużyła umowę najmu hali magazynowej w MLP Pruszków I i zwiększyła wynajmowaną powierzchnię o 8 tys. mkw.

2020-12-24
Firma MAAN przedłużyła umowę najmu hali magazynowej w MLP Pruszków I i zwiększyła wynajmowaną powierzchnię o 8 tys. mkw.

Firma MAAN zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu powierzchni magazynowo biurowej z MLP Group w nowoczesnym parku logistycznym MLP Pruszków I. Jednocześnie firma zwiększyła powierzchnie wynajmowanej hali o 8 tys. mkw.- informuje JARTOM Real Estate. 
Nowa umowa najmu to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie magazynowe firmy MAAN oraz chęć zapewnienia pracownikom firmy najwyższego komfortu pracy. MAAN to renomowany producent i dystrybutor okapów kuchennych o wysokich parametrach technicznych oraz oryginalnej estetyce. Współpraca pomiędzy MAAN a MLP Group trwa nieprzerwanie od 2013 roku. Hala wynajmowana w MLP Pruszków I to nowoczesna przestrzeń magazynowa i biurowo-socjalnie idealnie dopasowana do potrzeb najemcy. 
Umowa najmu zakłada zwiększenie wynajmowanej powierzchni, która zostanie oddana do użytku w styczniu 2021 r. MLP Pruszków I to nowoczesny park magazynowy z własną infrastrukturą wewnętrzną, wykorzystujący nowoczesne technologie. Najemcy doceniają atrakcyjną lokalizację centrum magazynowego oraz bardzo dobre dopasowanie wynajmowanej hali do indywidualnych potrzeb.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
2006 - 2021 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt