Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Fläkt Bovent na dłużej w hali Panattoni Park Pruszków

2012-06-27
Fläkt Bovent na dłużej w hali Panattoni Park Pruszków


Firma Fläkt Bovent przedłużyła umowę najmu powierzchni w Panattoni Park Pruszków. Na powierzchnię wynajętą przez firmę Fläkt Bovent składa się prawie 3.290 m2 powierzchni magazynowej i ponad 500 m2 powierzchni biurowej.
Firma Fläkt Bovent sp. z o.o. jest częścią grupy Fläkt Woods, która jest światowym dostawcą rozwiązań systemów wentylacyjnych oraz uzdatniania powietrza w budynkach użyteczności publicznej, jak również rozwiązań systemów wentylacyjnych stosowanych w infrastrukturze przemysłowej.
Panattoni Park Pruszków położony jest w odległości 800 metrów od drogi krajowej numer 2 (E30) Warszawa-Poznań, w pobliżu węzła "Pruszków" na planowej autostradzie A2 z Berlina do Moskwy. Park oferuje 79 tys. m2 powierzchni magazynowej w trzech budynkach.


W sprawie najmu powierzchni w Parkach Panattoni proszę kontaktować się z biurem JARTOM Real Estate telefonicznie +48 22 826 33 23.
, 2012-6-27


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt