Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Gwiazdkowe szaleństwo w lecie

2008-08-04
Gwiazdkowe szaleństwo w lecie

Hestia w nowym magazynie niemal 3500mkw.

Dla Hestii kalendarz wywrócił się do góry nogami. Najgorętszy okres zaczyna się wtedy, gdy za oknem robi się naprawdę zimno. Aby odpowiednio przygotować się do tego czasu i móc zrealizować zamówienia w grudniu, firma rozpoczyna przygotowania już w połowie roku. Dzięki Agencji JARTOM Hestia rozpocznie sezon w nowym miejscu, a Święty Mikołaj i tym razem będzie miał gdzie ułożyć prezenty.
„Zapewne większości osób nazwa Hestia kojarzy się ze słynną firmą ubezpieczeniową, ale nie dajmy się zwieźć pozorom. W P.W. Hestii nie wykupimy co prawda ubezpieczenia na życie, ale za to będziemy mogli sprawić radość naszym pociechom kupując strój Świętego Mikołaja, albo cieszyć oczy pięknymi ozdobami choinkowymi.” – żartuje Anna Siudzińska – Konsultant ds. Nieruchomości Agencji JARTOM.
P.W. Hestia na początku swej działalności zajmowało się importem oraz dystrybucją artykułów pirotechnicznych. Po pewnym czasie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów spółka wzbogaciła swoją ofertę handlową m. in. o lampki choinkowe, bombki oraz inne świąteczne gadżety (m. in. stroje Świętego Mikołaja, sztuczny śnieg i choinki). Zwiększona, stymulowana potrzebami rynku produkcja towarów wymusiła znalezienie dodatkowej powierzchni magazynowej – adekwatnej do nowej sytuacji prężnie rozwijającej się firmy. Naprzeciw oczekiwaniom Hestii wyszła Agencja JARTOM, (www.jartom.pl) która w błyskawicznym tempie znalazła właściwą lokalizację i powierzchnię magazynową do wynajęcia. Była to sytuacja, do której dobrze pasuje powiedzenie: „Kto w porę daje, ten dwa razy daje.” Firmie Hestia zależało nie tylko na sprawnym znalezieniu obiektu magazynowego. Istotną kwestią był również odpowiedni metraż wynajmowanego budynku oraz oczywiście dogodna lokalizacja.

Bez wątpienia najlepszym miejscem na magazyn było Błonie. Spółka Hestia zakupiła tam bowiem grunt pod budowę własnego obiektu magazynowo-dystrybucyjnego. Prace budowlane trwają stosunkowo długo, a żadna firma nie może sobie pozwolić na przestój i przerwę z zaspokajaniu potrzeb swoich Klientów i partnerów biznesowych. W związku z tym potrzeby firmy skłoniły jej władze do podążania w kierunku znalezienia tymczasowego rozwiązania.
Dzięki profesjonalizmowi Konsultantów ds. Nieruchomości Agencji JARTOM udało się rozwiązać wszystkie problemy i znaleźć idealne rozwiązanie logistyczne, jakim okazało się Centrum Logistyczne w Błoniu należące do Europolis Real Estates. Właściciel parku biznesowego, to jeden z najważniejszych graczy na międzynarodowy rynku nieruchomości. Jak wspomina Anna Siudzińska - ekspert JARTOM: „Transakcja najmu została przeprowadzona bardzo sprawnie, ponieważ obu stronom zależało na czasie i obie firmy szybko dostrzegły w sobie ważnych partnerów biznesowych.” Nowy najemca zajmie niemal 3 500 mkw. powierzchni magazynowej. Oprócz tego, dla klienta zostanie wybudowana i zaaranżowana część biurowo-socjalna. Przedsiębiorstwo Hestia rozpocznie użytkowanie nieruchomości na początku sierpnia 2008 r.
Walory Parku Logistycznego w Błoniu przyciągają wiele podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Wspomniany obiekt magazynowo-dystrybucyjny położony jest bezpośrednio przy Trasie Poznańskiej w odległości 15 km na zachód od Warszawy. Przejazd ze Śródmieścia do Parku Europolis trwa bardzo krótko. Centrum dystrybucyjne w Błoniu znajduje się doskonałym stanie technicznym. Park posiada cały szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych, które mogą zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Można wśród nich wymienić takie, jak: doki hydrauliczne, wjazdy z poziomu zero, rampy, bezpyłowa posadzka charakteryzująca się nośnością 3,5 T/mkw., (spełniająca wszystkie wymogi bezpieczeństwa) instalacja ppoż., system wentylacji, świetliki oraz duże, przeznaczone dla kilkuset samochodów miejsca parkingowe.
Agencja JARTOM powstała w 1992 r. i od początku swej działalności jej usługi cieszą się wielkim zainteresowaniem. JARTOM zajmuje się doradztwem oraz pośrednictwem w sprzedaży i najmie nieruchomości komercyjnych. Firma koncentruje się w swoich działaniach na obiektach magazynowych oraz halach produkcyjnych. Agencja JARTOM dysponuje także bogatą bazą danych o terenach inwestycyjnych, dużych salonach wystawowych i biurowcach.
Dzięki doskonałej orientacji w rynku nieruchomości, wiedzy eksperckiej oraz profesjonalizmowi Agencja JARTOM zasłużyła na zaufaniem Klientów.

Anna Siudzińska
asiudzinska@jartom.pl
tel.: 0-510 208 902

Agencja Jartom
http://www.jartom.plJartom, 2008-8-4


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt