Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

HALE WYNAJMĘ w Europolis Błonie

2010-09-24
HALE WYNAJMĘ w Europolis Błonie

Redaktor: Patrząc na kilkaset ogłoszeń Jartom: „HALE WYNAJMĘ” w Warszawie, Poznaniu, na Śląsku zastanawiam się która część Polski najprężniej rozwija się pod względem magazynowym?
Agent Jartom: Ostatni rok na rynku magazynowym, to pełna dominacja Warszawy i województwa mazowieckiego.

Z racji niezmiennej opłacalności lokalizowania firm w centrum kraju, uwaga najemców skupia się na Warszawie. Jednak według mnie to jej obrzeża są przyszłością na rynku magazynowym?
Zwłaszcza Błonie i cały rejon do Tomaszowa Mazowieckiego i Piotrkowa. Gmina Błonie zyskała rangę krajowego centrum logistycznego.


W Błoniu bok siebie zgromadzonych jest wiele obiektów. Czy takie sąsiedztwo to problem dla najemców hal magazynowych, czy raczej korzyść ze skali nagromadzenia w jednym miejscu wielu magazynów do wynajęcia?

Fakt, że gmina nastawia się na inwestycje logistyczne wiąże się z przystosowywaniem infrastruktury właśnie pod działalność dystrybucyjno-magazynową. Jest to więc czynnik sprzyjający nowym najemcom, poszukującym zwykle dogodnej komunikacji. Klienci, których działalność z różnych powodów wymaga bycia widocznym i którym towarzystwo może jednak przeszkadzać, również znajdą w Jartom odpowiednie oferty magazynów do wynajęcia lub sprzedaży.

W Błoniu Jartom ma do zaproponowania hale do wynajęcia w ramach kompleksu Europolis Park. Rozmiar tego centrum dystrybucyjnego jest imponujący, czy oznacza to, że najemcami mogą być tylko firmy potrzebujące dużych lokali magazynowych?
Oczywiście łatwiej zorganizować tu przestrzeń pod dużą działalność dużego logistyka lub magazyn centralny firmy o ogólnopolskim zasięgu, jednak obiekt przewiduje możliwość dostosowania wielkości modułu do potrzeb konkretnego klienta. Jeżeli chodzi o firmy naprawdę małe, to z reguły same wybierają one samodzielne obiekty, bliżej centrów wielkich miast.

Wydaje się, że w przypadku przestrzeni, dla najemców ważna jest możliwość jej ekonomicznego wykorzystania. Hale wynajmę na długo i potem trzeba ją intensywnie wykorzystywać! W tak dużych halach w Błoniu nie ma problemu z nadmiarem?
Hale tego typu to całkowicie ekonomiczne podejście do dystrybucji i magazynowania. Składowanie, poza wysokością do 12 m, usprawnia nowoczesna konstrukcja stalowa. Szybki rozładunek będzie zasługą doków hydraulicznych – jeden dok przypada na każde 800 mkw. Czyli są to magazyny do wynajęcia z rampami przeładunkowymi. Pozostając przy ekonomii, trzeba wiedzieć, że Jartom dla swoich klientów zawsze negocjuje korzystne stawki czynszowe hal magazynowych i produkcyjnych.

Link do oferty omawianej w wywiadzie: 
Europolis Park Błonie,


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Aktualności rynkowe
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt