Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Hala magazynowo - produkcyjna na warszawskich Bielanach

2010-07-16
Hala magazynowo - produkcyjna na warszawskich Bielanach

Redaktor:           Chciałam porozmawiać o ostatniej ofercie dotyczącej hali na Bielanach. Wydaje się, że ta dzielnica Warszawy nie jest najbardziej interesująca dla poszukujących powierzchni magazynowych i produkcyjnych


Agent Jartom : Statystyki pokazują, że dotąd klienci chętnie wybierali lokalizację w północnej części Warszawy. Szczególnie dużą popularnością w Jartom cieszą się rejony Pragi Północ, Żerania i Targówka Przemysłowego. Bielany oczywiście też są interesujące, ale jest to głównie dzielnica mieszkalna i trudno w niej znaleźć obiekty przemysłowe. Wyjątkiem są rejony huty i właśnie w tej okolicy przyszli najemcy mogą skorzystać z oferty Jartom wynajęcia tej atrakcyjnej hali produkcyjno – magazynowej.


Co mogą Państwo powiedzieć o standardach tej nieruchomości? Mówimy o budynku powstałym z końcem lat 70. Data ta może odstraszać potencjalnych najemców.


Nie mogę się z tym zgodzić. Właśnie czas powstania hali decyduje o jej właściwym przygotowaniu głównie w celu produkcyjnym. W przeciwieństwie do nowo wybudowanych, hala ta jest dobrze przygotowana nawet pod dużą produkcję. Przede wszystkim posiada suwnicę i rampę, co zmniejsza koszty związane z przystosowaniem budynku. Podobnie rzecz się ma z zapotrzebowaniem na prąd. Budynek, o którym mówimy, ma przydział w granicach 2-3 MW. Oczywiście konieczne są osobiste oględziny klienta, w czasie których nie tylko będzie mógł ocenić stan budynku, ale też uzyskać dodatkowe informacje od agenta Jartom.


Jaki metraż mogą Państwo zaproponować klientom zainteresowanym wynajmem?


Rozpiętość oferowanej powierzchni jest duża. Minimalnie równa się ona 2 200 m2, z kolei maksymalnie proponujemy 7 740 m2.


Górna granica pod tym względem przedstawia się imponująco. Jak klient może wykorzystać taką przestrzeń? Obecnie poszukiwane są metraże mniejsze, tj. nieruchomości o powierzchni co najwyżej 4 000 m2.


Hala na Bielanach to przede wszystkim propozycja dla klientów szukających bazy pod produkcję, a więc wymagającej większej przestrzeni. Duża powierzchnia, to niekoniecznie kłopot. To również większe pole manewru. Klient w zależności od potrzeb może wykorzystać część powierzchni na halę produkcyjną a część na magazyn. Ponadto coraz bardziej popularnym rozwiązaniem staje się opcja podnajmu. Niewykorzystaną przestrzeń można udostępnić innej firmie. To wyjście, które nie naraża najemcę na ponoszenie niepotrzebnych kosztów.


Rozmawiamy o propozycji najmu. Jak przedstawia się ogólna oferta Jartom w tym zakresie?


Zdajemy sobie sprawę z tego, ze brak nowych inwestycji w budownictwie  powoduje skierowanie uwagi na rynek wtórny. Nasze działania sprowadzają się do konsekwentnego poszerzania relacji biznesowych na tym polu i obecnie możemy zaproponować różnorodne nieruchomości z przeznaczeniem zarówno pod magazyny jak i biura hale produkcyjne.

Link do omawianej oferty:  Hala magazynowo-produkcyjna na Bielanach


 ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt