Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Hala od zaraz do wynajęcia kontra budowa hali.

2010-08-28
Hala od zaraz do wynajęcia kontra budowa hali.


Redaktor: Dzień dobry. Cieszę się ze spotkania, wydaje się, że nikt inny bardziej fachowo nie odpowie na to nieco „hamletowsko” postawione pytanie: wynajmować czy wybudować halę? 
Agent Jartom: O, to jest fundamentalne pytanie w branży nieruchomości komercyjnych i przemysłowych i postaram się sprostać Pana wymaganiom. Dodam, że dysponujemy jeszcze opcją zakupu hali lub skorzystania z zewnętrznych usług magazynowych. 

Wracając do głównego tematu, czy można tak ogólnie i prosto na nie odpowiedzieć? 
Można, ale po przeanalizowaniu konkretnych wymagań danego klienta.


To może zacznijmy od początku. W ofercie Jartom znajdujemy hale i magazyny, gotowe do wynajęcia praktycznie od zaraz, ale także doskonale zlokalizowane grunty inwestycyjne na których w przyszłości mogą dopiero zostać postawione wszelkiego rodzaje nieruchomości przemysłowe. Taka oferta zapewne wychodzi naprzeciw potrzebom rynku, na którym część firm poszukuje gotowych rozwiązań, a część zamierza we własnym zakresie przeprowadzić cały proces budowy hali, dostosowując jego parametry do swoich wymagań. Czy dobrze odczytuję intencje przygotowanej przez Państwa bogatej oferty?
Agent Jartom: Tak, nasza oferta hal stara się zawsze wychodzić naprzeciw potrzebom firm poszukujących nowoczesnych rozwiązań nie tylko magazynowych, ale także inwestycyjnych.


Każda firma, która myśli o rozwoju,  stanie przed decyzją wyboru, czy zdać się na gotowe rozwiązanie, czyli poszukiwać już wybudowanej hali lub magazynu, czy rozejrzeć się za odpowiednio zlokalizowaną działką inwestycyjną. Czy w tym względzie mogłaby Pani coś doradzić przyszłym inwestorom?
Każda firma ma swoje oczekiwania, których spełnienie będzie wiązało się z wyborem jednej z zarysowanych przez Pana strategii. Jeśli firmie zależy na czasie, to zapewne najlepszym rozwiązaniem jest opcja wynajmu lub zakupu gotowej hali przemysłowej lub magazynowej. Jeśli zaś firma ma czas, a dodatkowo specyficzne wymagania, to pewnie lepszym wyjściem jest budowa we własnym zakresie. Jednakże Jartom jest przygotowany na każde rozwiązanie w tym względzie, a dodatkowo nasi specjaliści po każdorazowym rozpoznaniu oczekiwań i potrzeb inwestora są w stanie przedstawić kalkulacje kosztów obu rozwiązań, tak aby klient mógł wybrać rozwiązanie najbardziej go satysfakcjonujące.


Dzisiaj spotykamy się akurat przy inwestycji, która jest nieruchomością magazynową, gotową do wynajęcia od zaraz. Jest to samodzielna hala magazynowa z biurem, na terenie utwardzonym wraz z placem manewrowym. Hala jest murowana, doświetlona światłem dziennym, dostępna przez dwie bramy z poziomu „0” z betonową posadzką i ogrzewaniem gazowym. Wydaje się, że dla klienta potrzebującego powierzchni magazynowej od zaraz, jest to doskonała oferta?
Tak, zgadza się. Jeśli dodać do tego, że hala zlokalizowana jest w strategicznym miejscu, w okolicach C.H. Janki oraz jest świetnie wyeksponowana od strony Al. Krakowskiej, to dla firmy, która potrzebuje gotowej powierzchni magazynowej od zaraz, jest to doskonała oferta.


Link do oferty omawianej w wywiadzie: Samodzielna hala z biurem do wynajęcia od zaraz

,


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt