Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Hale i biura Perfect Estate na wyłączność dla Jartom.

2010-11-03
Hale i biura Perfect Estate na wyłączność dla Jartom.


Jartom został wyłącznym partnerem dewelopera Inter Estate w komercjalizacji samodzielnego obiektu biurowo – magazynowego Perfect Estate położonego na granicy Warszawy, blisko Bronisz i ulicy Połczyńskiej.


Dyrektor Jartom Marzena Tkaczuk twierdzi – obiekt ten doskonale nadaje się na prestiżową siedzibę firmy łączącą funkcję reprezentacyjną i logistyczną. Dlatego rekomendujemy go dużej firmie, która zechce wynająć całość. Jartom jest w stanie pomóc wynegocjować atrakcyjne stawki czynszu.


Z halą magazynową o powierzchni 5600 mkw. zespolony jest nowoczesny biurowiec o powierzchni około 4000 mkw. Biura budowane są według najwyższych standardów. Z racji faktu, że budynek jest w fazie budowy, istnieją szerokie możliwości dostosowania powierzchni biurowej do potrzeb przyszłego najemcy.


Magazyn wyposażony jest w doki przeładunkowe oraz bramy z poziomu „0” . Wysokość użytkowa hali w najniższym miejscu to 8,8 metra. W budynku zastosowano ogrzewanie olejowe – promienniki. Posadzka bezpyłowa. Budynek spełnia najwyższe standardy użytkowania i bezpieczeństwa. Standard wykończenia obiektu spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.


Marzena Tkaczuk dodaje – nowa nieruchomość oddana w ręce Jartom, to bardzo nowoczesny budynek biurowo - magazynowy. Nieruchomość jest w zaawansowanej fazie budowy. Oddanie do użytku nastąpi w 2011 roku. Już teraz jednak warto wynegocjować dobre warunki najmu, aby deweloper zdążył przystosować obiekt pod wymogi przyszłych najemców.

Jartom od 1992 roku doradza swoim klientom przy wyborze powierzchni magazynowych i produkcyjnych. Wynagrodzenie Jartom pokrywają właściciele nieruchomości.

Więcej informacji:
Marzena Tkaczuk
tel. 0-510 208 901
mtkaczuk@jartom.pl
Jartom 
,


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt