Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Hale produkcyjne powstaną w Łódzkiej SSE: siedem nowych zezwoleń

2013-07-11
Hale produkcyjne powstaną w Łódzkiej SSE: siedem nowych zezwoleń
8 lipca br. siedem firm otrzymało zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Łódzkiej SSE. Spółka LEK S.A. w podstrefie Stryków wybuduje nowy budynek i rozbuduje istniejące zaplecze logistyczno-magazynowe wraz z infrastrukturą drogową i techniczną. W związku z nową inwestycją Spółka zamierza ponieść wydatki inwestycyjne w wysokości co najmniej 125 mln zł (do 30 września 2015r.).
W podstrefie Kutno Sonoco Poland - Packaging Services Sp. z o.o. wybuduje nowy zakład produkcyjny. Spółka zainwestuje na terenie podstrefy co najmniej 17,4 mln zł.
Z kolei w podstrefie Przykona ASTI Sp. z o. o. wybuduje halę produkcyjną wraz z zapleczem socjalnym, magazynem oraz nowoczesnym laboratorium. Spółka zajmie się produkcją i sprzedażą dodatków do żywności. ASTI poniesie nakłady inwestycyjne w wysokości co najmniej 1 mln zł (do końca 2016).
Zlokalizowany w podstrefie Łódź zakład produkcyjny firmy Hutchinson Poland Sp. z o. o. zostanie rozbudowany o halę produkcyjno-magazynową (m.in. linia do obróbki uszczelek karoseryjnych) z zapleczem socjalno-biurowym i technicznym. Nowa inwestycja powstanie na niezagospodarowanej nieruchomości bezpośrednio sąsiadującej z obecną halą.
Zezwolenia otrzymały także firmy: HTL-Strefa S.A. (w podstrefie Łęczyca) oraz w podstrefie Łódź: Amber Energia Centrum Usług Sp. z o.o. i Infosys BPO Poland.

Inwestuj na terenach Specjalnych Stref Ekonomicznych. Kamila Branecka doradzi gdzie najkorzystniej poprowadzisz firmę email:


kbranecka@jartom.pl lub telefonicznie 0-502 278 660, 2013-7-8


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt