Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Hale z bocznicą do wynajęcia Poznań

2010-09-20
Hale z bocznicą do wynajęcia Poznań

Wszystkie drogi prowadzą do Poznania.

Redaktor: Dzień dobry. W biznesie panuje powszechna opinia, że powstanie sieci autostrad, nada naszej gospodarce dynamiki. Czy Pani podpisała by się pod takim stwierdzeniem.
Agent Jartom: Ależ oczywiście, wystarczy przecież popatrzeć na inne kraje, gdzie wraz z rozbudową autostrad i dróg szybkiego ruchu, wzrost gospodarczy gwałtownie przyspieszył.


Czy mająca, niedługo powstać sieć autostrad w naszym kraju, będzie miała wpływ na rynek nieruchomości przemysłowych.
Wpływ ten będzie ogromny. Autostrady i drogi szybkiego ruchu dla rynku wynajmu powierzchni magazynowych to nowy impuls rozwoju.


Podejrzewam, że wszelkie obiekty magazynowe i przemysłowe położone w bliskiej okolicy autostrad zyskają na wartości?
W kraju, gdzie transport towarów w głównej mierze jest oparty na przewozie drogowym i kolejowym, lokalizacje hal  w pobliżu węzłów drogowych i kolejowych cieszą się największym uznaniem klientów. Na przykład hale z bocznicą kolejową są bardzo poszukiwane.

Nie bez przyczyny zacząłem naszą rozmowę od ogólnych refleksji związanych z wpływem rozbudowy dróg na rynek nieruchomości przemysłowych. W naszym kraju mamy już zalążek sieci autostrad, która zbliża do siebie największe ośrodki logistyczno – magazynowe. Stwierdziła Pani przed chwilą, że magazyny zlokalizowane w pobliżu autostrady, z łatwym dostępem do węzła kolejowego to najbardziej poszukiwane lokalizacje. Obiekt, który chce Pani dzisiaj przedstawić, chyba spełnia te wymogi?
Tak, ten Nowoczesny Park Przemysłowy jest świetnie zlokalizowany. Bliskie okolice Poznania, bezpośrednie sąsiedztwo autostrady A2, kierunek na południe od Poznania, okolica przemysłowo – usługowa. Chciałabym jeszcze podkreślić, że obiekt ten ma bezpośredni dostęp do bocznicy kolejowej.

Jednak w przypadku tego obiektu lokalizacja to chyba nie jedyny jego atut. Obiekt robi wrażenie już z daleka, to zapewne bardzo nowoczesna konstrukcja, bynajmniej sama już nazwa na to wskazuje?
Zgadza się. Nowoczesny Park Przemysłowy to hala magazynowa spełniająca najwyższe standardy użytkowania i bezpieczeństwa. Wyposażona jest w doki oraz bramy z poziomu „0”, powierzchnia ogrzewana gazowo. Hala ma odporność ogniową 1000MJ/metr kwadratowy (możliwie jest podniesienie do 2000MJ/metr kwadratowy), klapy dymowe. Powierzchnia biurowa klimatyzowana, okablowanie komputerowe i telefoniczne w standardzie.


Rzeczywiście, taki standard zasługuje na podkreślenie w nazwie. Dziękuję za rozmowę.

Link do oferty omawianej w wywiadzie: Nowoczesny Park Przemysłowy z bocznicą,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt