Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Indigo Global z Jartom zmienia magazyn i salon sprzedaży

2011-05-23
Indigo Global z Jartom zmienia magazyn i salon sprzedaży


Indigo Global, uznana marka wśród dostawców klasycznych mebli indyjskich, zmieniła adres magazynu i salonu meblowego zarazem. Znakiem rozpoznawczym nowej hali jest jej strategiczna lokalizacja na warszawskim Okęciu. Znalezienie tej atrakcyjnej nieruchomości było możliwe dzięki fachowemu doradztwu Jartom.


Przywiązanie do Okęcia
Naszemu klientowi zależało na kameralnej hali magazynowej, zlokalizowanej w pobliżu poprzedniego magazynu w Warszawie na Okęciu – mówi Anna Mazepa (amazepa@jartom.pl), konsultant ds. nieruchomości w Jartom. - Kolejny raz nieoceniona okazała się wszechstronna baza danych, którą dysponujemy. Szybko zaproponowaliśmy odpowiednią halę.


Utrzymanie lokalizacji na Okęciu oznacza dla klientów Indigo Global całkowite wyeliminowanie problemów z dojazdem. Mogą oni nadal korzystać z dogodnych rozwiązań komunikacyjnych. Na usprawnienia komunikacyjne wpływa także fakt, że sąsiadujące z magazynem ulice są przedłużeniem tras wylotowych z Warszawy w kierunku Katowic i Krakowa jak również dogodne połączenia z centrum miasta. To szczególnie ważne ze względu na fakt, iż magazyn jest zarazem salonem meblowym.


Wyłącznie z Jartom
M
agazyn prezentuje wszechstronne wyposażenie, pozwalające na wygodne magazynowanie szczególnych produktów, jakimi są meble indyjskie. Z zalet magazynu można wymienić np. system kontroli dostępu. Ponadto hala przeszła modernizację, dzięki czemu nie była konieczna jej adaptacja przed rozpoczęciem użytkowania.


Wsparcie agencji podczas negocjacji spowodowało, że klient uzyskał oczekiwane warunki odnośnie stawki czynszu. Wpłynie to z pewnością na stabilną pozycję firmy i jej dalszy rozwój.


Indigo Global – czołowy dostawca klasycznych mebli indyjskich, obecny na rynku od 2005 roku. Od początku działalności firma poszerzała krąg odbiorców, począwszy od klientów z Europy Centralnej po Europę Środkową. W obszarze tym dostawca posiada 15 punktów sprzedaży i 5 domów handlowych. Wizytówką firmy są różnorodne produkty i konkurencyjne ceny. Dzięki ugruntowanym kontaktom biznesowym cały asortyment jest sprowadzany bezpośrednio z Indii. Ponadto w zgodzie z aktualnymi trendami Indigo Global wprowadza modele utrzymane w nowatorskim wzornictwie i zarazem odwołujące się do stylistyki hinduskiej.Jartom, 2011-5-23


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt