O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Instanta wybuduje w Dąbrowie Górniczej zakład produkujący kawę

2021-05-18
Instanta wybuduje w Dąbrowie Górniczej zakład produkujący kawę

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna pozyskała kolejnego inwestora. Jest nim firma Instanta, która wybuduje tam swoją fabrykę specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości kawy – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa nowej fabryki szansą dla lokalnej gospodarki

Firma rozpoczęła już realizację swoich ambitnych planów i przystąpiła do przetargu, który umożliwi jej zakup gruntów o powierzchni sięgającej 5,5 ha. Jest to teren przeznaczony pod budowę fabryki, który należy do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Dąbrowie Górniczej. W obiekcie ruszyłyby nowoczesne linie produkcyjne, które umożliwiałyby wytwarzanie kawy, z której słynie marka Instanta. Zgodnie ze wstępnie przyjętym harmonogramem, uruchomienie zakładu jest planowane w 2023 roku, a wartość całej inwestycji może sięgać 55 milionów złotych. To przedsięwzięcie przyniesie korzyści lokalnej gospodarce, gdyż pozwoli na utworzenie 50 nowych stanowisk pracy. Aktualnie firma dysponuje już fabryką zlokalizowaną w Żorach. Kolejna pomoże w usprawnieniu wielu procesów logistycznych i zwiększeniu potencjału wytwórczego, a co za tym idzie – ułatwi generowanie wyższych zysków.

Informacje o JARTOM Real Estate

Masz wątpliwości co wybrać: najem powierzchni w centrum logistycznej, czy własny budynek? Zapraszamy do JARTOM Real Estate. Porównamy dla Ciebie wszystkie rozwiązania i zweryfikujemy z bieżącą sytuacją na rynku. Misja firmy JARTOM Real Estate zawarta jest w haśle „Zmień magazyn na lepszy”. Wpisana jest w nią szczególna dbałość o to, aby wybór nowej hali był jak najbardziej korzystny dla poszukującego.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
2006 - 2021 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt