Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Inter-Team wynajmuje z pomocą agencji nieruchomości Jartom magazyn pod kolejny oddział firmy

2010-10-12
Inter-Team wynajmuje z pomocą agencji nieruchomości Jartom magazyn pod kolejny oddział firmy


Inter-Team, czołowy dostawca części samochodowych i wyposażenia warsztatów, posiadający gęstą sieć dystrybucji na terenie całej Polski (w samej Warszawie znajdują się 4 oddziały firmy), w związku z dynamicznym rozwojem zdecydował się na otwarcie nowego oddziału w Piasecznie. Szybkie wyszukanie właściwego magazynu było możliwe dzięki wsparciu agencji Jartom.


Lokalizacja główną wytyczną
Dla klienta priorytetem była lokalizacja i powierzchnia magazynu . Interesowały go obiekty w Piasecznie. Dzięki naszej bazie danych, zawierającej codziennie aktualizowane oferty, mogliśmy szybko zaproponować tak zlokalizowany magazyn, odpowiadający potrzebom Inter-Team.


Wybrany obiekt magazynowy znajduje się w dogodnym punkcie komunikacyjnym w Piasecznie, co pozwoli klientom firmy Inter-Team na bezproblemowy dojazd. Z kolei jego powierzchnia, mieszcząca się w granicach 800 metrów kwadratowych, to gwarancja ekonomicznego składowania.


Pozytywne doświadczenia ze współpracy z Jartom
Jakość świadczonych przez Jartom usług powoduje, że klienci nawiązują z agencją długofalową współpracę i jej powierzają zadanie pośrednictwa. W przypadku omawianej transakcji z Inter-Team Jartom od lat współpracował zarówno z klientem jak i właścicielem wynajętej nieruchomości. Dzięki temu negocjacje przebiegały bezkonfliktowo, a warunki umowy satysfakcjonują obie strony.


Jartom to agencja o ugruntowanej pozycji na rynku pośrednictwa nieruchomości. Swoim klientom od blisko 20 lat zapewnia kompleksową opiekę w zakresie wynajmu i sprzedaży obiektów magazynowych. Profesjonalizm firmy sprawia, że zyskała ona zaufanie czołowych graczy z różnego typu branż.


Inter-Team jest polskim dystrybutorem części samochodowych i wyposażenia warsztatów. W całym kraju posiada 25 oddziałów, z czego w Warszawie 4. Na rynku obecny jest od blisko 20 lat., jednak jego tradycja sięga lat 60. Firma współpracuje z renomowanymi producentami takimi jak Bosch, Sachs, Delphi, dzięki czemu w jej asortymencie znajdują się tylko produkty wysokiej jakości. Obecnie na ofertę firmy składa się 100 tysięcy różnorodnych części samochodowych i elementów wyposażenia warsztatów. Rozbudowana sieć dystrybucji pozwala firmie na sprawne zaopatrywanie 20 tysięcy stałych klientów.
Jartom, 2010-10-12


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt