Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

JARTOM Real Estate doradcą w sprzedaży nieruchomości LINDAB

2015-04-02
JARTOM Real Estate doradcą w sprzedaży nieruchomości LINDABJARTOM Real Estate został wybrany ekskluzywnym doradcą w sprzedaży kameralnego parku produkcyjno magazynowego należącego do grupy LINDAB – światowego lidera w produkcji systemów wentylacyjnych, systemów dachowych i elewacyjnych oraz producenta hal stalowych. LINDAB jest obecny w 157 lokalizacjach w 32 krajach na całym świecie.

Nieruchomość zlokalizowana jest w podwarszawskiej gminie  Łomianki bezpośrednio przy trasie E7 Warszawa – Gdańsk,  zajmuje obszar ponad 3ha i składa się z zespołu nowoczesnych budynków produkcyjno magazynowych z zapleczem biurowo socjalnym o łącznej powierzchni użytkowej ponad  4600 mkw.   

JARTOM Real Estate jest cieszącą się zaufaniem klientów wysoko wyspecjalizowaną firmą doradczą działająca od 1992 r. na rynku nowoczesnych nieruchomości komercyjnych o charakterze magazynowym i przemysłowym.  LINDAB to międzynarodowa Grupa, która opracowuje, wytwarza i sprzedaje produkty i rozwiązania systemowe dla budownictwa oraz wentylacji.

Dodatkowe informacje uzyskasz od Izabeli Zaraś email: izaras@jartom.pl lub telefonicznie 0-501 195 043.

zdjęcie Na sprzedaż magazyny i hale koło Łomianek pod Warszawą LINDAB poleca JARTOM Real Estate


JARTOM Real Estate, 2015-4-2


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt