Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

JARTOM został agentem wyłącznym Maxima Industrial Park

2008-06-30
JARTOM został agentem wyłącznym Maxima Industrial Park
Agencja JARTOM, specjalista na rynku hal magazynowych i produkcyjnych, została wyłącznym agentem przy wynajmie lub sprzedaży nowego kompleksu magazynowo – produkcyjnego Maxima Industrial Park, położonego przy trasie gdańskiej w okolicach Warszawy. Powstająca inwestycja to zespół nowoczesnych budynków magazynowo – produkcyjnych klasy A, o łącznej powierzchni 12 000 mkw. Planowane oddanie budynków do użytku to czerwiec 2009.

Nowy park przemysłowy powstaje przy drodze krajowej numer 7, przy wyjeździe z aglomeracji warszawskiej w kierunku Trójmiasta, Torunia i Bydgoszczy. Hale przystosowane będą do wysokiego składowania do 12 metrów, wyposażone w kilkanaście doków przeładunkowych i specjalistyczne, szerokie bramy z poziomu „zero”. Powierzchnie biurowe wyposażone będą w nowoczesny system klimatyzacji, okablowanie strukturalne i instalację sieci alarmowej. Natomiast metraż i aranżacje wewnętrzne zostaną dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta.


Doświadczenia inwestora zebrane podczas dotychczasowych realizacji hal o łącznej powierzchni przekraczającej 150 000 mkw., pomogły w zaprojektowaniu bardzo funkcjonalnego i atrakcyjnego wizualnie obiektu. Wyposażenie techniczne oraz wykończenie powierzchni hali i biura odpowiada najwyższym wymaganiom technicznym potencjalnych najemców. Koszt inwestycji wynosi około 20 000 000 zł.

Duża rozpiętość hali bez podpór, możliwość wysokiego składowania to ważne cechy nowej inwestycji – podkreśla Tomasz Branecki z JARTOM. Wysoki poziom użytych rozwiązań technologicznych, daje możliwość adresowania oferty do najbardziej wymagających najemców, oczekujących szybkiej rotacji towarów, stabilizacji temperatury w hali i łatwości w utrzymywaniu czystości. Trwają rozmowy z potencjalnymi najemcami

Zainteresowanie projektem jest już bardzo duże, szczególnie wśród międzynarodowych korporacji, firm logistycznych i produkcyjnych. Maxima Industrial Park umożliwia wynajmowanie powierzchni w małych modułach już od 2000 mkw., a jego specyfikacja techniczna w tym wytrzymałość posadzki i swoboda modelowania wnętrza oraz rozwiązań funkcjonalnych – doki, antresole, suwnica do 24T, jest na najwyższym poziomie – wylicza Olga Wałkiewicz dyrektor Agencji JARTOM.

W Warszawie i okolicach znajduje się dużo obiektów magazynowych - dodaje Olga Wałkiewicz - jednak trudno znaleźć obiekty w których można przechowywać towary chemiczne, niebezpieczne lub w inny sposób uciążliwe. Pod tymi względami inwestycja Maxima Industrial Park wyróżnia się na rynku. Zapraszamy do współpracy.

Powierzchnia hal: 12 000 mkw.
Powierzchnia biur: 800 mkw.
Planowane oddanie do użytku: czerwiec 2009

Dalsze informacje: JARTOM www.jartom.pl (+48) 22 826-33-23.


JARTOM, 2008-6-30


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt