O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Janmar Centrum skutecznie realizuje rynkową ekspansję i buduje drugą fabrykę

2021-05-26
Janmar Centrum skutecznie realizuje rynkową ekspansję i buduje drugą fabrykę

Janmar Centrum wyznacza sobie ambitne cele i stawia na budowę kolejnego zakładu produkcyjnego. Taka decyzja ma skutkować poszerzeniem oferty przedsiębiorstwa, zwiększeniem mocy wytwórczych oraz zoptymalizowaniem procesu realizacji zamówień – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesny zakład produkcyjny z zapleczem magazynowym bazujący na automatyzacji 

Inwestycja składa się z dwóch etapów i obejmuje budowę hal produkcyjnych oraz specjalnego magazynu automatycznego. W halach zostaną uruchomione linie produkcyjne funkcjonujące w oparciu o zaawansowane rozwiązania technologiczne. Z kolei magazyn o wysokości 33 metrów będzie w dużej mierze zautomatyzowany i znacząco wpłynie na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Wdrożone zostaną profesjonalne rozwiązania z zakresu transportu wewnętrznego oraz najwyższe standardy ochrony środowiska. Koszt przedsięwzięcia jest wyceniany na 140 milionów złotych. To duża szansa dla lokalnego rynku pracy. W fabryce zostanie bowiem utworzonych ponad 50 nowych stanowisk. Warto podkreślić, że lokalizacja nowego zakładu umożliwi ścisłą współpracę z firmą Progroup działającą w tej samej branży. Dwa podmioty wytwarzające tekturę falistą będą funkcjonować w oparciu o model Parku Opakowań. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
2006 - 2021 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt