Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Jartom - W mazowieckim najniższe czynsze z całej Polski

2009-01-21
Jartom - W mazowieckim najniższe czynsze z całej Polski


Prawie 50% procent wszystkich nowoczesnych magazynów znajduje się w rejonie Warszawy. Ostra konkurencja cenowa deweloperów Prologis, Panattoni i wielu mniejszych, doprowadziła do tego, że w styczniu 2009 roku województwo mazowieckie stało się jednym z najbardziej atrakcyjnych kosztowo lokalizacji – mówi Tomasz Branecki prezes Jartom Nieruchomości.

Po raz kolejny opłaca się przenosić magazyny centralne w okolice Warszawy. Jeszcze pół roku temu na znaczeniu zyskiwały lokalizacje w południowo-zachodniej Polsce. Deweloperzy prześcigali się wówczas w budowie nowoczesnych obiektów przy każdym większym mieście. Teraz, gdy kryzys najbardziej uderzył w mniej atrakcyjne lokalizacje, inwestorzy na nowo odkrywają Warszawę.

Według danych zebranych przez Jartom, tylko w najbliższych okolicach Warszawy wolna powierzchnia magazynowa to ponad 200 000 metrów kwadratowych hal do wynajęcia. Czekające na najemców powierzchnie znajdują się w parkach Prologis i Panattoni, Maxima Industrial Park, Pruszków Industrial Project i innych.

Przeprowadzone przez Jartom analizy, wskazują na to, iż aktualnie najbardziej atrakcyjne cenowo i dobrze ulokowane magazyny znajdują się w okolicach Pruszkowa, Ożarowa, Błonia i Janek. Znajdują się one przy trasach wylotowych z Warszawy w kierunku Poznania, Krakowa, Katowic i Wrocławia, dzięki czemu są dobrze usytuowane pod względem logistycznym.

Bez zmian natomiast pozostają wysokie ceny, zawsze drogich powierzchni magazynowych, usytuowanych w dzielnicach wewnątrz granic administracyjnych miasta.Jartom, 2009-1-21


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Aktualności rynkowe
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt