O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Jartom będzie doradzał Frigoglass

2009-05-11
Jartom będzie doradzał Frigoglass

Jartom został wybrany przez Frigoglass na wyłącznego agenta do sprzedaży obiektu składającego się z hali i biura, położonego bezpośrednio przy trasie krakowskiej, koło Warszawy. W obiekcie prowadzona była lekka produkcja. Frigoglass współpracuje z koncernami Coca-Cola, Carlsberg, Danone i jest na świecie wiodącym producentem chłodziarek na napoje.

Spodziewamy się szybkiej sprzedaży nieruchomości, ze względu na jej fantastyczną lokalizację, bezpośrednio przy trasie szybkiego ruchu, niedaleko Janek, koło Warszawy – mówi Tomasz Branecki prezes Jartom – ponadto Frigoglass posiada realistyczne wymagania finansowe. Chce sprzedać obiekt za rynkową cenę bez nieuzasadnionej marży. Jest to partner znający rynek nieruchomości, gdyż posiada zakłady produkcyjne oraz biura sprzedaży w 18 krajach (w Europie Zachodniej i Wschodniej, Afryce, Indiach, Chinach i Indonezji).

Pierwsi klienci już zainteresowali się nieruchomością – z satysfakcją podkreśla Anna Głowacz, agent odpowiedzialny w Jartom za sprzedaż obiektu – w takich transakcjach liczy się szybkość podejmowania decyzji połączona z dokładnym zbadaniem nieruchomości pod kątem technicznym i prawnym. Do sprzedaży oferowana jest hala o powierzchni około 3500 mkw. z biurem ponad 700 mkw. położona na działce o powierzchni jednego hektara. Obiekt nadaje się świetnie na produkcję, magazyn, hurtownię, punkt sprzedaży detalicznej.

Jartom (www.jartom.pl) został wyłącznym doradcą Frigoglass przy sprzedaży hali z biurem ponieważ od 1992 roku specjalizuje się w tego typu budynkach i jest polecany przez takie firmy jak: ProLogis, Panattoni, Rida, DHL, Polsat Cyfrowy, Soraya, Vaillant, Whirlpool i inne.

Jartom, 2009-5-11


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt