Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Jartom doradcą przy wynajmie 6700 mkw. dla ANL Plastics w centrum magazynowo - produkcyjnym ProLogis Dąbrowa Górnicza

2010-09-24
Jartom doradcą przy wynajmie 6700 mkw. dla ANL Plastics w centrum magazynowo - produkcyjnym ProLogis Dąbrowa Górnicza
Jartom doradcą przy wynajmie 6700 dla ANL Plastics w centrum magazynowo produkcyjnym ProLogis Dąbrowa GórniczaANL Plastics to jeden z renomowanych producentów opakowań termo formowalnych. Dzięki agencji Jartom firma zyskała nowy obiekt magazynowo - produkcyjno – biurowy w Dąbrowie Górniczej o powierzchni niemal 6700 metrów kwadratowych mające stanowić polską siedzibę firmy.


Poszukiwanie hali produkcyjnej
Nowa hala to element ekspansywnej polityki firmy, dzięki niej ANL Plastics uruchomi produkcję w Polsce. Zaistnienie na nowym rynku wymaga jednak dokładnego działania. Firma potrzebowała doświadczonego współpracownika, dlatego z zadaniem znalezienia nowego obiektu zwróciła się do agencji Jartom, znanej z profesjonalnego prowadzenia międzynarodowych transakcji.


Przedstawiciele ANL Plastics postawili duże wymagania, które wynikały przede wszystkim ze względu na produkowane przez firmę opakowania przeznaczone min. do produktów spożywczych.


Poszukiwanie hal produkcyjnych, dostosowanych do specyficznych wymagań branży spożywczej, to obecnie duże wyzwanie - mówi Magda Boguta, konsultant ds. nieruchomości w Jartom – Możemy się tu jednak pochwalić wyjątkowo dużym doświadczeniem i skutecznością – dodaje agentka.


Zaproponowana przez Jartom hala była przygotowana pod produkcję, miała własną stację transformatorową, a bardzo wysoki przydział mocy prądu był zgodny z zapotrzebowaniem ANL Plastics. Dodatkowo zgodnie z zapotrzebowaniem klienta w hali zostanie m.in. zainstalowana suwnica oraz przeprowadzone inne prace adaptacyjne.


W trakcie negocjacji Jartom z powodzeniem dostosował się do potrzeb zagranicznego klienta. – ANL Plastics to firma niestacjonująca dotąd w Polsce, konieczne było naświetlenie jej przedstawicielom polskich realiów – wspomina Magda Boguta, konsultant ds. nieruchomości w Jartom. – Ponadto wszystkie decyzje zapadały w Belgii, przez co finalizowanie umowy było bardziej złożone, niż w standardowej transakcji między firmami stacjonującymi w Polsce.


Pośrednictwo godne zaufania
Transakcje firmowane pośrednictwem Jartom charakteryzują się sprawnym prowadzeniem negocjacji. Pośrednik wypracował sobie dobre relacje biznesowe z deweloperami, co przekłada się na elastyczne podejście właścicieli obiektów do klientów Jartom. Również w przypadku transakcji z ANL Plastics zaprocentowała długoletnia współpraca z firmą ProLogis, właścicielem hali w Dąbrowie Górniczej. Zaproponowała ona m.in. znaczną pomoc techniczną w zakresie adaptacji nowej hali.


Współpraca z firmą ANL Plastics to kolejny sukces Jartom, w zakresie wynajmu hal produkcyjnych. Transakcja jest również dowodem na skuteczność Jartom w poszukiwaniu hal zlokalizowanych poza województwem mazowieckim.


Jartom posiada blisko 20 lat doświadczenia na rynku magazynowym w Polsce. Współpracuje z firmami krajowymi oraz zagranicznymi. Charakteryzuje się znajomością wszystkich aspektów pośrednictwa nieruchomości.  Swoją działalność firma opiera na wciąż rozbudowywanej bazie danych. Jej wizytówką jest szybki dostęp do nowych informacji i kompleksowe podejście do każdej transakcji.


ProLogis to lider na rynku nieruchomości przeznaczonych pod dystrybucję, składowanie i produkcję lekką, charakteryzujący się globalnym zasięgiem. Swoją działalność firma prowadzi m.in. w Azji i Ameryce Północnej. W Europie dysponuje łącznie powierzchnią  około 12 mln mkw.


ANL Plastics to europejska firma zajmująca się produkcją opakowań. Jej główne fabryki zlokalizowane są w Belgii i Francji. Działalność firmy sięga początku ubiegłego wieku. W roku 1958 ANL Plastics zdecydowało się ukierunkować swoją działalność wyłącznie na produkcję opakowań termo formowalnych, których odbiorcami są głównie firmy z branży spożywczej, kosmetycznej, chemicznej, farmaceutycznej oraz IT. Podstawą   sukcesu firmy jest stosowanie innowacyjnych rozwiązań i otwartość na potrzeby rynku, o czym świadczy dostosowywanie jakości produktów do wymagań ochrony środowiska oraz uzyskany w 2006 roku certyfikat BRC/IoP. Rocznie firma produkuje ponad 2 miliardy opakowań.

Jartom, 2010-9-24


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt