Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Jartom doradza firmie ASIA przy wynajmie 6300 mkw. w ProLogis

2011-05-20
Jartom doradza firmie ASIA przy wynajmie 6300 mkw. w ProLogis


Nowoczesny ProLogis Park Szczecin zyskał nowego najemcę firmę ASIA, dystrybutora ceramiki ozdobnej. Przedmiotem najmu jest moduł magazynowy o powierzchni 6 300 m2. W transakcji doradzał Jartom, specjalista w zakresie dużych powierzchni komercyjnych.


Lokalizacja jako element ekspansji
W ostatnim czasie kierownictwo ASIA Sp. z o.o. zadecydowało o przeniesieniu magazynów ze Szwecji do Polski. Decyzja ta zbiegła się z planem ekspansji o rynek niemiecki. W związku z tym pojawiło się zapotrzebowanie na wszechstronnie wyposażoną halę, zlokalizowaną w punkcie o szczególnie dogodnej infrastrukturze drogowej, pozwalającej dotrzeć nie tylko na teren Europy Zachodniej, ale też zaopatrywać dotąd obsługiwany przez ASIA rynek polski i skandynawski. Wyszukanie nieruchomości w odpowiedniej lokalizacji dystrybutor ceramiki powierzył agencji Jartom, z której fachowego doradztwa korzystało już wiele firm o międzynarodowym zasięgu.


Troska o priorytety najemcy
- Klienta interesował rejon północno-zachodniej Polski, gdzie wolumen nowoczesnych parków logistycznych jest niski. Mając na uwadze plany biznesowe klienta, zaproponowaliśmy powierzchnię usytuowaną na terenie Goleniowskiego Parku Przemysłowego, w ProLogis Park Szczecin, pierwszym w tej części kraju nowoczesnym centrum dystrybucyjnym – mówi odpowiedzialna za transakcję Kamila Branecka (kbranecka@jartom.pl), konsultant ds. nieruchomości w Jartom. - Lokalne warunki komunikacyjne, w tym stanowiąca część trasy E65 autostrada S3, umożliwiają bezproblemową dystrybucję na obszar Zachodniej Europy, co jest z pewnością ogromnym atutem nieruchomości – dodaje Kamila Branecka.


Z myślą o logistyce
Wydzielona w ProLogis Park Szczecin powierzchnia spełnia międzynarodowe standardy i jest w pełni przygotowana do działalności dystrybucyjnej. Dla firmy Asia i rozprowadzanych przez nią produktów istotne były też parametry hali, gwarantujące utrzymanie stałego poziomu wilgotności powietrza.


Współpraca z firmą ASIA to kolejny przykład udanej transakcji Jartom. W tym wypadku nie bez znaczenia były ugruntowane relacje biznesowe z deweloperem, firmą ProLogis, które przyczyniły się do sprawnego opracowania warunków najmu 6300 metrów kwadratowych powierzchni magazynowej i szybkiego podpisania umowy.


 


Jartom – pośrednik nieruchomości komercyjnych, zapewniający klientom kompleksową obsługę. W ciągu blisko 20 lat działalności zyskał uznanie najbardziej znaczących firm z różnych branż oraz czołowych deweloperów typu ProLogis i Panattoni.


ProLogis – lider na światowym rynku nieruchomości przemysłowych. Terenem jego działań jest Ameryka Północna, Azja i Europa. Swoje nieruchomości deweloper lokalizuje w strategicznych punktach logistycznych. W Polsce posiada Parki Logistyczne usytuowane we wszystkich częściach kraju.


ASIA – dystrybutor różnego typu ceramiki ozdobnej. Wyłączny przedstawiciel Pil & RottingŸ Sverige AB. Firma obsługuje hurtownie ceramiki na terenie Polski, Skandynawii i Niemiec. Importowane produkty pochodzą z Chin, Wietnamu, Tajlandii i Holandii. W ofercie znajdują się m.in. donice, wazony, świeczniki i ceramika ogrodowa, także modele okolicznościowe. Klienci detaliczni mogą skorzystać z oferty dystrybutora na Giełdzie Kwiatowej w Broniszach.
Jartom, 2011-5-20


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt