Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Jartom doradza firmie Easy przy wynajmie magazynu blisko Warszawy

2010-09-28
Jartom doradza firmie Easy przy wynajmie magazynu blisko WarszawyFirma Easy Sp. z o.o. świadcząca usługi dla firm leasingowych wzbogaciła się o nową przestronną halę, na terenie kameralnego parku magazynowego pod Warszawą. Znalezienie nowej hali to zasługa Jartom, pośredniczącej w transakcji. Główne zalety hali to bezpieczeństwo i dostępność dla klientów.


Potrzeba przestrzeni
W firmie Easy od dłuższego czasu istniało zapotrzebowanie na nową powierzchnię, w związku z tym, że wielkość dotychczasowej przestała być wystarczająca. Rynek magazynowy stał się na tyle przystępny cenowo, że firma zdecydowała, iż teraz jest właściwy moment na zmiany.


Ogniotrwałość przede wszystkim
Dla klienta Jartom ważna była lokalizacja blisko Okęcia. W trakcie poszukiwań nowej hali okazało się, że opony samochodowe, które firma Easy planowała składować w nowym magazynie, są materiałem na tyle łatwopalnym, że w hali blisko lotniska ich składowanie byłoby możliwe co najwyżej do wysokości 4,5 m. Nie pozwoliłoby to na pełne wykorzystanie powierzchni magazynowej i zmniejszyłoby jej efektywność. Zaproponowaliśmy więc klientowi odpowiedni magazyn w Regułach, tuż za Warszawą, charakteryzujący się wysoką wytrzymałością ogniową.


Taka lokalizacja, dzięki położeniu u wylotu Alei Jerozolimskich oraz w pobliżu dotychczasowego magazynu, pozwoliła zachować dogodny dojazd dla klientów i pracowników. Dla tych drugich nie bez znaczenia jest również możliwość korzystania z różnych środków komunikacji miejskiej.


Szybkie negocjacje
W czasie negocjacji Jartom starał się doprowadzić do finalizacji umowy na tyle szybko, by przeprowadzka firmy mogła się odbyć poza sezonem, czyli w przypadku tej branży najlepiej w okresie wakacyjnym. Działania agencji okazały się tyle skuteczne, że negocjacje zamknięto z końcem lipca. Również warunki umowy, dzięki elastycznemu podejściu i wzajemnemu zaufaniu obu stron, okazały się dla wszystkich satysfakcjonujące.


Jartom to specjalista w dziedzinie pośrednictwa nieruchomości komercyjnych, z blisko 20-letnim doświadczeniem. Swoich klientów otacza kompleksową opieką związaną ze sprzedażą i wynajmem nieruchomości magazynowych oraz działek przemysłowych. Firma oferuje pomoc w zakresie pośrednictwa oraz profesjonalnego doradztwa, wyceny i wsparcia przy budowie i urządzeniu hal. Jartom działa na terenie całej Polski.


Firma Easy Sp. z o.o. świadczy usługi dla firm z branży leasingu pojazdów oraz car fleet managament. Zajmuje się relokacją pojazdów na terenie kraju, rejestrowaniem samochodów w imieniu Klienta, a także krótkoterminowym i długoterminowym wynajmem. Swą ofertę kieruje do firm leasingowych, firm z branży wynajmu długoterminowego pojazdów, dealerów samochodowych, wypożyczalni samochodów, a także przedsiębiorstw posiadających floty samochodowe.

Jartom, 2010-9-28


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt