Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Jartom pomógł znaleźć halę dla drukarni cyfrowej

2008-10-24
Jartom pomógł znaleźć halę dla drukarni cyfrowej

Dzięki Jartom (www.jartom.pl), Drukarnia Cyfrowa Quatro znana w branży poligraficznej pod nazwą Sorbet Studio i K & K Advertising wynajęła samodzielny obiekt przemysłowy zlokalizowany w Warszawie. Najemca rozpoczął bezzwłocznie użytkowanie nieruchomości.

Jak znaleźć odpowiednią nieruchomość

Zanim dojdzie do podpisania umowy najmu agenci muszą dokonać przeglądu, porównania, a następnie prezentacji ofert w terenie. Wszystko po to, aby potencjalny najemca mógł uzyskać pełne rozeznanie w rynku - mówi odpowiedzialna za transakcję Magda Hilgier, specjalista ds. Klientów Strategicznych Jartom (www.jartom.pl). Przyszły najemca kieruje swe kroki do pośrednika w obrocie nieruchomościami przede wszystkim po to, by w krótkim czasie znaleźć poszukiwany przez siebie obiekt. Nie jest to jednak jedyna motywacja. Poszukującym nieruchomości zależy na możliwości podjęcia decyzji w oparciu o jak największy zasób wiedzy. Ponadto każdy ma własne, indywidualne preferencje odnośnie lokalizacji, a niekiedy również estetyki budynku.

Kryteria wyboru

W przypadku firmy Quatro najważniejszą kwestią okazało się znalezienie samodzielnej nieruchomości. Władze przedsiębiorstwa nie brały pod uwagę najmu powierzchni w dużym parku logistycznym. W tego rodzaju parkach dystrybucyjnych istnieje ograniczona możliwość dowolnego podziału powierzchni. Poza tym, w budynkach magazynowych, nie zawsze najemca uzyskuje pozwolenie na rozpoczęcie produkcji. Władzom firmy Quatro zależało na znalezieniu nieruchomości, którą da się przystosować do prowadzenia specjalistycznej działalności drukarskiej. Ważną kwestią był również wybór obiektu łatwego do aranżacji zgodnej z wymogami firmy. Właściciele przedsiębiorstwa chcieli wynająć halę przemysłową, której przestrzeń użytkowa byłaby podzielona na kilka mniejszych pomieszczeń. Szukali również hali, która byłaby stosunkowo niska z uwagi na chęć wyeliminowania niepotrzebnych wydatków na ogrzewanie wysokiego pomieszczenia.

Strzał w cyfrową dziesiątkę

Dzięki bardzo dobrej znajomości rynku nieruchomości komercyjnych oraz sprawnemu działaniu specjalistów Jartom nie trzeba było szukać kompromisu i wybierać pomiędzy funkcjonalnością obiektu i dobrą lokalizacją a atrakcyjną stawką czynszu. - W naprawdę krótkim czasie mogliśmy zaproponować naszemu klientowi obiekt spełniający większość założeń najemcy – mówi Magda Hilgier, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami. Efektem współpracy z Agencją Jartom był wybór hali produkcyjno-magazynowej zlokalizowany na prawobrzeżnej stronie Warszawy, niedaleko drogi krajowej nr 2.Agencja Jartom, 2008-10-24


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt