Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Jartom prezentuje magazyn wysokiego składowania (Warszawa, Żerań)

2010-07-27
Jartom prezentuje magazyn wysokiego składowania (Warszawa, Żerań)


Redaktor: Stoimy przed halą wysokiego składowania. Przyznam że jestem zaskoczony jak ogromna jest to hala. Czy według Państwa, w chwili obecnej warto się zainteresować wynajęciem tak dużej powierzchni magazynowej?


 Agent Jartom : Jestem przekonana, że tak. W związku z wychodzeniem gospodarki z chwilowego kryzysu obserwujemy ogromne zainteresowanie wynajmem powierzchni magazynowych. W ostatnim okresie podpisaliśmy wiele umów. Szybki wzrost popytu, przełożył się bezpośrednio na zmniejszenie liczby wolnych powierzchni. Jednakże dzięki naszym doskonałym kontaktom poszukujący hal wciąż znajdą w ofercie Jartom wiele interesujących propozycji, jeśli idzie o powierzchnie magazynowe.


Czy zgodzi się Pani z opinią, że szczególnym zainteresowaniem cieszą się powierzchnie magazynowe i hale produkcyjne zlokalizowane w rejonach typowo przemysłowych oraz dogodnie skomunikowane? Wydaje się, że kwestia lokalizacji to najważniejszy czynnik przy podejmowaniu decyzji, jeśli chodzi o wynajem powierzchni magazynowych.


Słusznie Pan zauważył, że takie inwestycje cieszą się największym zainteresowaniem. W naszej ofercie większość hal, magazynów i lokali produkcyjnych spełnia powyższe wymagania. Także hala przed którą stoimy. Proszę zwrócić uwagę, że jadąc tu mijaliśmy wiele magazynów, hal stalowych, zakładów produkcyjnych i innych obiektów przemysłowych.


Czy to prawda, że Jartom, dzięki długoletniemu doświadczeniu na rynku wynajmu powierzchni magazynowych oraz szerokim kontaktom biznesowym zdobytym podczas współpracy z największymi firmami, może zaproponować najkorzystniejsze warunki wynajmu hal?


Zgadza się, dzięki długoletniej współpracy z największymi firmami wynajmującymi powierzchnie magazynowe   nasi klienci uzyskują bardzo korzystne warunki najmu. Ponadto dzięki szerokiej ofercie jaką dysponuje Jartom, szukający powierzchni magazynowych mogą szybko porównać w jednym miejscu wiele hal pod względem warunków najmu lub zakupu.


Rozmawiamy przy okazji prezentacji nowej oferty Jartom tj. magazynu wysokiego składowania na Żeraniu w ścisłej okolicy Warszawy. Jak widzę, hala ta zlokalizowana jest na terenie kameralnego kompleksu magazynowego w sąsiedztwie wielu renomowanych firm. Czy może Pani wskazać jeszcze jakieś ważne atrybuty tej oferty, świadczące o jej szczególnej atrakcyjności?


Ależ oczywiście, jest ich wiele. Jak już Pan wspomniał, jest to nowoczesny magazyn, mogący pełnić także funkcje centrum dystrybucyjnego. To hala bezsłupowa, która w najniższym miejscu mierzy 10,5, wyposażona w posadzkę bezpyłową oraz rampy ruchome hydrauliczne.


Na koniec jeszcze jedno pytanie, zapewne najważniejsze dla Państwa klientów. Czy Jartom pomaga swoim klientom przejść bezboleśnie cały proces wynajmu?


Naturalnie, nasi klienci dzięki współpracy z nami mogą liczyć, że proces negocjacji przebiegnie sprawniej, a klient łatwiej osiągnie warunki najmu, które go w pełni usatysfakcjonują.


Dziękuję za rozmowę.


Link do oferty omawianej w wywiadzie: Magazyn wysokiego składowania
,


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt