Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Jartom sprzedaje grunty dla POLAMP Warszawa.

2008-08-11
Jartom sprzedaje grunty dla POLAMP Warszawa.

POLAMP Warszawa za pośrednictwem Agencji JARTOM zakupiła fantastyczne grunty pod nową siedzibę. Działka położona jest w okolicach Warszawy bezpośrednio przy trasie Warszawa - Poznań - Berlin.

Inwestorzy muszą toczyć istny bój o zdobycie najlepszych działek bezpośrednio przy trasach. Znalezienie gruntu znajdującego się w rejonie przemysłowym, posiadającego odpowiednią cenę, charakteryzującego się optymalnym metrażem i kształtem, a także znajdującego się blisko węzła komunikacyjnego było pewnym wyzwaniem dla JARTOM (www.jartom.pl). Pomimo niełatwego zadania, jakie POLAMP postawił przed pracownikami JARTOM, eksperci agencji stanęli na wysokości zadania. Jak zapewnia Katarzyna Bakalarska: „Korzystając z ciągle rozbudowywanej bazy danych o nieruchomościach i terenach inwestycyjnych oraz wszechstronnej znajomości rynku jesteśmy w stanie w bardzo krótkim okresie czasu znaleźć interesujący Klienta obiekt użytkowy lub działkę.”


Teren inwestycyjny został zakupiony od INTER – TEAM, firmy działającej na rynku motoryzacyjnym. Negocjacje cenowe przypominały walkę specjalistów z Microsoftu przy zakupie portalu Yahoo. O ile jednak potentat w branży informatycznej połamał sobie zęby na Yahoo, o tyle przedstawiciele INTER-TEAM, POLAMP i JARTOM podali sobie ręce – mówi Anna Głowacz odpowiedzialna za transakcję ze strony JARTOM.
Decyzja inwestycyjna POLAMP zwraca uwagę na wzrost znaczenia sektora oświetleniowego w Polsce. Sytuacja firm oświetleniowych uzależniona jest od istniejącej koniunktury gospodarczej i tempa rozwoju gospodarczego. Im więcej inwestycji czynionych zarówno przez państwo (np. rozbudowa sieci dróg), jak również przez podmioty prywatne, tym lepiej dla tego sektora przemysłu. Sytuacja na rynku jest bardzo korzystna i dlatego zapotrzebowanie na usługi oświetleniowe jest ogromne. „Obserwując sytuację na rynku możemy spodziewać się coraz większego zainteresowania gruntami inwestycyjnymi.” - zwraca uwagę Katarzyna Bakalarska – Konsultantka ds. Nieruchomości Agencji JARTOM.
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe POLAMP Warszawa może poszczycić się wieloletnią obecnością na rynku. Firma zajmuje się produkcją i sprzedażą lamp oraz wyrobów oświetlenia zewnętrznego wykorzystywanych do oświetlania m. in. ulic, autostrad, terenów przemysłowych i rekreacyjnych, lotnisk oraz dworców kolejowych. Decyzja o zakupie terenu pod budowę własnego magazynu jest doskonałym świadectwem ugruntowanej pozycji na rynku.
Agencja Nieruchomości JARTOM, to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek istniejących na rynku nieruchomości w Polsce. Firma specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z pośrednictwem oraz doradztwem w zakresie nieruchomości magazynowych, produkcyjnych oraz gruntowych. W ciągu 16 lat istnienia zyskała sobie zaufanie i szacunek klientów. Pracownicy JARTOM, to specjaliści mogący pochwalić się bogatym doświadczeniem i wszechstronną wiedzą o rynku nieruchomości. Wysoki poziom usług JARTOM, eksperta w dziedzinie pośrednictwa i doradztwa w zakresie nieruchomości komercyjnych, potwierdzili również przedstawiciele takich firm, jak np.: Whirlpool, Commercial Union, Pepsi Cola General Bottles, czy Procter & Gamble.

Agencja JARTOM
http://www.jartom.plJartom, 2008-8-11


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Aktualności rynkowe
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt