Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Skorzystaj z chatu: kliknij tutaj
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Jartom udogadnia pracę Amadar w nowym magazynie w Raszynie pod Warszawą

2010-08-13
Jartom udogadnia pracę Amadar w nowym magazynie w Raszynie pod Warszawą



Amadar to firma zajmująca się wyposażeniem gabinetów stomatologicznych. Oferuje różnorodne produkty, których przechowywanie wymaga odpowiednich standardów. Dążąc do zwiększenia jakości usług, firma zdecydowała się na zmianę magazynu. W poszukiwaniach odpowiedniej powierzchni znalazła wsparcie w agencji Jartom, która zaproponowała halę w Raszynie pod Warszawą.



Dobry standard to podstawa
Według słów Olgi Wałkiewicz, priorytetem firmy było znalezienie magazynu w dobrym standardzie, o stabilnej konstrukcji. Wcześniej firma korzystała z hali, która z racji odległego czasu powstania, traciła na funkcjonalności i estetyce, ale też nie zapewniała poczucia bezpieczeństwa.



Początkowo brane były pod uwagę hale w Warszawie, gdzie mieści się siedziba Amadar, jednak z racji wysokich kosztów przekierowano poszukiwania na podwarszawskie okolice. Obowiązujące przepisy zawężały krąg zainteresowań do hal posiadających zaplecze socjalne. Z tego powodu na ostatecznie wynajętą powierzchnię, składa się magazyn oraz dolna kondygnacja sąsiadującego z nią budynku biurowo-socjalnego.



Dużym wyzwaniem były negocjacje trwające już po znalezieniu odpowiedniego obiektu, w czasie których zmieniały się koncepcje co do ostatecznego rozplanowania wnętrza obu budynków. Ich pozytywnym efektem jest jednak fakt, że Amadar uzyskał instalację kotłowni grzewczej w cenie najmu.



Transakcja okazała się korzystna również dla właściciela magazynu, gdyż wynajęcie tego typu powierzchni wolno stojących jest często problematyczne. Tym samym obie strony, za pośrednictwem Jartom, wynegocjowały korzystne warunki umowy.





, 2010-8-13


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt