Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Jartom ugruntowuje współpracę stałych kontrahentów: dewelopera Panattoni i OSG Records Management

2011-09-20
Jartom ugruntowuje współpracę stałych kontrahentów: dewelopera Panattoni i OSG Records Management

Solidne relacje biznesowe Agencji Nieruchomości Jartom pozwoliły na kontynuację partnerstwa firmy OSG i Panattoni, dostawcy powierzchni komercyjnych. Z uwagi na rozwój działalności znanej na całym świecie firmy zajmującej się archiwizacją dokumentów Jartom pozyskał halę magazynową zlokalizowaną na terenie Panattoni Park Poznań.


Gotowa propozycja wszechstronnego dewelopera
- Wynajęty obiekt klasy A, o całkowitej powierzchni 2171 metrów kwadratowych, posiada rozbudowane zaplecze magazynowe, służące do przechowywania dokumentów – relacjonuje Dyrektor Olga Wałkiewicz, pośrednik w obrocie nieruchomościami odpowiedzialny za sukces Agencji Nieruchomości Jartom. – Istotnym czynnikiem była wysoka odporność ogniowa o parametrach 4000 MJ – warunek konieczny przy składowaniu dokumentów formie papierowej. - dodaje. 
Z punktu widzenia firmy OSG, oprócz specjalistycznego zaplecza regałowego, charakterystycznego dla archiwum, istotny element działalności stanowi również digitalizacja zbiorów.


Jartom – więcej niż pośrednictwo nieruchomości
Dyrektor Olga Wałkiewicz podkreśla, że wyznacznikiem działalności Agencji Jartom jest zbudowanie zaufania pomiędzy kontrahentami – najemcą oraz wynajmującym: - za zawieranymi transakcjami stoi nie tylko nasz profesjonalizm w pośrednictwie, liczy się nawiązanie długotrwałej współpracy Wynajmującego, dewelopera Panattoni  z Najemcą.
Transakcja z OSG Polska umacnia budowaną od niemal dwudziestu lat reputację Agencji Nieruchomości Jartom, opartą na najwyższej skuteczności na rynku powierzchni przemysłowych.


Jartom – lider branży pośrednictwa nieruchomości komercyjnych. Marka godna zaufania, obecna na trudnym i niepewnym rynku praktycznie od początku jego istnienia. Kluczowe cechy Agencji Nieruchomości Jartom to szybkość w działaniu, rozbudowa relacji biznesowych z deweloperami oraz skuteczność w prowadzeniu negocjacji – wszystko w celu zapewnienia Klientom najbardziej korzystnych warunków najmu.


Panattoni Europe – deweloper powierzchni magazynowych o międzynarodowej renomie. Posiada parki logistyczne w strategicznych lokalizacjach. Misją firmy jest wsparcie biznesu lokalnego poprzez dostarczanie wielofunkcyjnych powierzchni magazynowych, dopasowanych do zróżnicowanych oczekiwań najemców.


OSG Records Management – firma istniejąca od kilkudziesięciu lat, zajmująca się przechowywaniem dokumentów oraz zarządzaniem dokumentacją. Firma posiada oddziały na całym świecie.Jartom, 2011-9-20


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt