Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Jartom - większa hala magazynowa dla firmy Sevroll

2008-12-01
Jartom - większa hala magazynowa dla firmy Sevroll


Dzięki Agencji Jartom (www.jartom.pl) firma Sevroll – dystrybutor profili aluminiowych wynajęła prawie 4000 tys. powierzchni użytkowej w podwarszawskim kompleksie magazynowym – PMU Pruszków.

Szerokie drzwi do nowych możliwości

Władze przedsiębiorstwa Sevroll oczekiwały od Jartom znalezienia obiektu znajdującego się stosunkowo blisko pierwotnej siedziby firmy, czyli w niewielkiej odległości od warszawskiej dzielnicy Ursus. Spełnienie tego wymagania było priorytetem. Ponadto, przyszły najemca chciał, by jego nowy magazyn posiadał szerokie bramy z poziomu zero i aby dostęp do hali był swobodny dla dużych samochodów dostawczych - mówi odpowiedzialna za transakcję Katarzyna Bakalarska, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami Agencji Jartom ((www.jartom.pl).

Pruszkowski strzał w dziesiątkę

Doradcy Agencji Jartom nie mieli problemu z wyszukaniem nieruchomości, spełniającej wszystkie wymagania klienta. Prawdziwym „strzałem w dziesiątkę” okazała się pruszkowska hala przemysłowa będąca częścią Państwowych Magazynów Usługowych. Ten kompleks logistyczny znajduje się w okolicy przemysłowo-usługowej. Jest on zlokalizowany nie tylko stosunkowo blisko poprzedniej siedziby, ale co równie istotne niedaleko Warszawy.

Sevroll - większe możliwości – większe potrzeby

Obecna od wielu lat na polskim rynku firma Sevroll jest jednym z najlepiej prosperujących przedsiębiorstw w swej branży. Sevroll zajmuje się produkcją oraz sprzedażą aluminiowych profili drzwi przesuwnych. Przedsiębiorstwo posiada partnerów handlowych w całym kraju, a także poza jego granicami. Poszerzenie asortymentu oferowanych produktów i związane z tym zwiększenie sieci klientów postawiło władze firmy przed koniecznością powiększenia powierzchni magazynowej.Agencja Jartom, 2008-12-1


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Aktualności rynkowe
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt