Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Jartom znajduje magazyn dla lidera branży budownictwa sportowego.

2010-06-16
Jartom znajduje magazyn dla lidera branży budownictwa sportowego.

Dzięki Jartom, nowym najemcą hali, położonej w podwarszawskich Łazach, jest od kilku dni Tamex – wiodąca ogólnopolska firma zajmująca się projektowaniem, budową i wyposażeniem obiektów sportowych.


Transakcja dotyczy długoterminowego najmu około 1500 mkw. hali wysokiego składowania, znajdującej się przy trasie krakowskiej (E77) i w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy.


Magda Boguta z Jartom twierdzi, że podstawowym czynnikiem, który umożliwił zarządowi Tamex podjęcie niemal natychmiastowej decyzji o najmie było wyszukanie przez Jartom specjalistycznej wysokiej hali, wyposażonej w 5 bram, z rozległym ogrodzonym terenem wokół, który daje możliwość dodatkowego składowania materiałów sypkich – prefabrykatów do produkcji nawierzchni obiektów sportowych, a także duży plac manewrowy z dodatkowymi miejscami parkingowymi.


Zarówno rozkład pomieszczeń w nowym obiekcie, jak i zaawansowana infrastruktura techniczna oraz szereg innych udogodnień logistycznych okazały się na tyle satysfakcjonujące, że zarząd firmy Tamex zdecydował się na zamianę powierzchni magazynowej na warszawskim Okęciu na tę położoną w niedużej odległości od Warszawy – podkreśla Magda Boguta z Jartom.


 O firmie Tamex


Najemca hali, firma Tamex, to lider w branży budowy infrastruktury sportowej. Wykonuje nawierzchnię wszystkich typów obiektów sportowych: od boisk piłkarskich przez boiska wielofunkcyjne, po korty tenisowe, pola golfowe i hale wewnętrzne.


O firmie Jartom


Blisko dwudziestoletnia działalność doradców Jartom na rynku nieruchomości magazynowych zaskarbiła już sobie uznanie i zaufanie przedsiębiorców i przedstawicieli wielkich międzynarodowych korporacji, takich jak Pepsi Cola Bottlers, Procter &Gamble czy Colgate – Palmolive. Wytrawna znajomość rynku, zarówno od strony popytu, jak i podaży, przekłada się na umiejętność szybkiej diagnozy i hierarchizacji potrzeb klientów i ich oczekiwań względem powierzchni magazynowej.


 Jartom,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt