O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Kolejna inwestycja SSE - hala przemysłowo-magazynowa pod wynajem

2021-02-26
Kolejna inwestycja SSE - hala przemysłowo-magazynowa pod wynajem

W Wałbrzychu rozpoczęła się budowa nowej hali przez Wałbrzyską Specjalną Strefę Ekonomiczną „INVEST-PARK". Nowy obiekt przeznaczony będzie pod wynajem oraz pod Centrum Szkoleniowe WSSE, wyposażone w najnowsze technologie. - informuje JARTOM Real Estate. 
Nowa hala będzie liczyła 6 tys. mkw i będzie oferowała nowoczesną powierzchnię pod wynajem dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Ponadto przedsiębiorcy decydujący się na najem w wałbrzyskiej SSE mogą liczyć na ulgi podatkowe. Minimalny próg inwestycji do uzyskania ulgi wynosi jedynie 200 tys. złotych, a przedsiębiorca inwestujący takie nakłady w nowy obiekt może liczyć na zwolnienie z podatku wynoszące nawet 90 tys. złotych (45% nakładów). 
W nowej hali część powierzchni zajmować będzie nowoczesne Centrum Szkoleniowe, które będzie służyło uczniom szkół technicznych i zawodowych oraz pracownikom zatrudnionym w strefie. Hala w Wałbrzychu powinna zostać oddana do użytku pod koniec 2021 r.
Wałbrzyska hala przemysłowo-magazynowa to nie ostatnia inwestycja tego typu - SSE planuje zainwestować aż 120 mln złotych. Plan zakłada budowę kolejnych 6 hal na Dolnym Śląsku, Opolszczyźnie oraz w Wielkopolsce. 

Informacje o JARTOM Real Estate


Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
2006 - 2021 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt