Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Korzystaj dzisiaj z okazji cenowych na rynku hal magazynowych i przemysłowych.

2009-01-21
Korzystaj dzisiaj z okazji cenowych na rynku hal magazynowych i przemysłowych.

Wreszcie w styczniu 2009 pojawiły się nieruchomości do kupna i wynajęcia po okazyjnych cenach. Nie każdy sobie jednak zdaje sprawę, że wstrzymanie przez deweloperów inwestycji i zahamowanie akcji kredytowej przez banki, w krótkotrwałej perspektywie SPOWODUJE WZROST CEN I CZYNSZÓW w nowych i nowoczesnych budynkach.
Nagły i krótkotrwały wzrost cen spowodowany będzie tym, że potrzeba kilku miesięcy, by dokończyć realizację wstrzymanych obecnie przez deweloperów inwestycji budynków logistycznych. Po złagodzeniu polityki kredytowej przez instytucje finansowe nastąpi okres bezwładności. Zacznie się zwiększać popyt na nieruchomości a zastój na rynku szybko wywinduje ich ceny. Będzie to trwało do czasu, gdy ich liczba nie zwiększy się o zakończone inwestycje – mówi Tomasz Branecki, prezes Jartom (www.jartom.pl).

Czy firmy będą potrafiły wykorzystać sytuację w okresie przełomowych zmian na rynku
Sprzeczne opinie ekspertów i dezorientacja medialna utrudniają podjęcie korzystnych decyzji. Dla tych, którzy nie chcą działać pod wpływem emocji, teraz jest czas na zawarcie korzystnych transakcji.
Medialne zamieszanie wokół cen i czynszów dezorientuje większość uczestników rynku, w tym właścicieli budynków, inwestorów, wynajmujących i potencjalnych najemców. Huśtawka nastrojów nie będzie jednak trwać wiecznie.
Porada jednego z najlepszych inwestorów na świecie
Donald Trump, który obecnie znajduje się na liście najbogatszych ludzi na świecie magazynu Forbes, a jego majątek szacuje na około 3 miliardy dolarów powiedział: „Zarobiłem dużo pieniędzy, kiedy inni mówili o spadkach na rynku nieruchomości. To czas negocjowania zakupów i fantastycznych transakcji. Pozwólmy nerwowym i nijakim biznesmenom pracować na naszą korzyść.”
Zagrożenie istnienia dla jednych, najczęściej bywa szansą gwałtownego rozwoju dla drugich. Właściciele nieruchomości są skłonni do negocjacji. Ta przełomowa, krótkotrwała sytuacja zmusza do postawienia pytania: Jak znaleźć i wykorzystać okazję?
Pomoc w podjęciu korzystnych decyzji inwestycyjnych
Jak znaleźć korzystne inwestycje, których wartość w krótkim czasie wyraźnie wzrośnie? Istnieją specjalistyczne narzędzia dla inwestorów, które pozwalają porównać w krótkim czasie wiele atrakcyjnych ofert. Mają do nich dostęp eksperci od nieruchomości. Tomasz Branecki z Jartom dodaje – specjalistyczne agencje nieruchomości na bieżąco obserwują rynek, dlatego mogą zaproponować każdemu inwestorowi najlepsze obecnie oferty hal. Każda z ofert została przeanalizowana i pośrednik z renomowanej agencji jest w stanie pomóc w wyborze atrakcyjnych nieruchomości, których zakup lub najem okaże się najbardziej opłacalny.Agencja Jartom, 2009-1-21


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Aktualności rynkowe
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt