Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Krakvet ma nową halę logistyczną

2013-07-12
Krakvet ma nową halę logistycznąW czerwcu 2013 roku w Wieliczce zostało otwarte Centrum Logistyczne Krakvet. Hala magazynowa ma powierzchnię około 4 tys. mkw. i może pomieści około 3000 miejsc paletowych z możliwością zwiększenia do ponad 6000. W skład nowego budynku, oprócz magazynów, wchodzi również nowoczesna przestrzeń biurowa o powierzchni 500 mkw.
Firma Krakvet jest właścicielem sklepu internetowego z karmą dla zwierząt.
Nowo otwarte Centrum Logistyczne Krakvet to jeden z największych i najnowocześniejszych tego typu obiektów w branży zoologicznej w Polsce. Centrum Logistyczne Krakvet wyposażone jest w specjalny system oparty na nadajnikach wi-fi oraz w terminale (kolektory), które umożliwiają stałe połączenie z siecią firmową. Klienci będą mogli nie tylko o każdej porze dokonywać zamówienia karmy, ale również będą mieć pewność, że ich towar jest dostępny w magazynie.
Nowoczesne powierzchnie magazynowe w Centrach Logistycznych w południowej Polsce wynajmiesz z Jartom. Najkorzystniejszą ofertę przedstawi Ci Aleksandra Tokarska email:
atokarska@jartom.pl lub telefonicznie 0-506 124 069

, 2013-6-28


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt