Strona główna    O nas    Usługi    Gdzie są wolne magazyny i grunty    Budowa    Porady    Aktualności rynkowe    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Kuehne + Nagel wynajmie halę w parku MLP Pruszków I

2011-11-23
Kuehne + Nagel wynajmie halę w parku MLP Pruszków I


Firma Kuehne + Nagel wynajęła blisko 7600 m2 w parku MLP Pruszków I. Wynajęta przez Kuehne + Nagel powierzchnia będzie wykorzystywana do celów magazynowych, przeładunkowych (12 doków przeładunkowych) oraz socjalno-biurowych. Terminal jest wyposażony w najnowsze systemy obserwacji CCTV.
Dostosowanie powierzchni do potrzeb najemcy oraz jej przekazanie zostało podzielone na dwa etapy. W pierwszym, już zrealizowanym, MLP Group przekazało klientowi ponad 3 840 m2, która zostanie przeznaczona na cele magazynowe, biurowe i socjalne. Pozostała część powierzchni, blisko 3 760 m2, zostanie przekazana w ciągu kilku najbliższych miesięcy.
Firma Kuehne + Nagel jest jednym z największych światowych operatorów logistycznych. W Polsce Kuehne + Nagel działa od 1992 roku oferując pełen zakres usług logistycznych i dedykowanych rozwiązań łańcucha dostaw dla przemysłu, takich jak FMCG, handel detaliczny, farmacja i elektronika.

W sprawie najmu powierzchni w parkach produkcyjno-magazynowych MLP Pruszków proszę kontaktować się z Doradcą JARTOM Real Estate telefonicznie +48 502 278 660.

, 2011-11-23


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:

SZUKAJ NIERUCHOMOŚĆ:

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
OFERTY NA MAPIE:

wyszukiwarka w części redakcyjnej serwisu

WYSZUKIWARKA W CZĘŚCI REDAKCYJNEJ SERWISU:


Zapisz się do newslettera


2006 - 2017 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt