Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Licencje na obrót nieruchomościami

2010-05-06
Licencje na obrót nieruchomościami

W krótkiej notce czytamy, że na stronie Krajowego Rynku Nieruchomości możemy zapoznać  się z petycją w sprawie likwidacji licencji zawodowych dla pośredników w obrocie nieruchomości. Wypowiedziało się tam prawie 700 osób. 95 procent z nich jest zdania, że licencja powinna zostać utrzymana. Pod petycją można udzielać poparcia.Poniżej treść:
W obronie licencji zawodowej - petycja do Ministerstwa Gospodarki Ministerstwo Gospodarki planuje zmiany w ustawie o ograniczaniu barier administracyjnych dla obywateli i przedsiębiorców. W kształcie ustawy zaproponowanym przez resort licencje zawodowe pośredników w obrocie nieruchomościami zostaną całkowicie zlikwidowane.
Istnieje obawa, że wprowadzone zmiany skutkować będą spadkiem bezpieczeństwa oraz jakości usług na polskim rynku nieruchomości. Obecnie licencja zawodowa pośrednika w obrocie nieruchomościami gwarantuje świadczenie usług przez osoby niekarane, posiadające stosowne branżowe wykształcenie oraz odbytą praktykę zawodową. Oprócz tego, pośrednicy w obrocie nieruchomościami posiadają ustawowy obowiązek stałego doskonalenia kwalifikacji zawodowych.
Obserwując dezaprobatę naszych klientów dla powyższego projektu, KRN media sp. z o.o., właściciel czołowego ogólnopolskiego branżowego portalu nieruchomościowego – KRN.pl, który nieprzerwanie od lat monitoruje rynek nieruchomości, apeluje do wszystkich zainteresowanych o poparcie w sprawie obrony i utrzymania licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami na polskim rynku.Dziennik Gazeta Prawna B, 2010-5-6


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Aktualności rynkowe
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2019 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt