Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje o nowych inwestycjach w nieruchomości
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Magazyny wynajem TULIPAN PARK POZNAŃ

2010-10-04
Magazyny wynajem TULIPAN PARK POZNAŃ

Redaktor: Dzień dobry. Czy Poznań to atrakcyjny rynek nieruchomości magazynowych?
Agent Jartom: Zdecydowanie tak, choć bardzo trudny. Tutaj nie można sobie pozwolić na żaden błąd. Jakiekolwiek potknięcie, mogłoby każdego raz na zawsze wyeliminować z rynku. Jak Pan widzi, Jartom na tym rynku działa z sukcesem od prawie dwudziestu lat. Wynajem i magazyny to specjalizacja Jartom.

Mając na uwadze solidność z jakiej znana jest Wielkopolska, podejrzewam, że Państwo szczególnie przykładają się do wyboru i prezentacji ofert w tym regionie.

Pracując w Jartom, w każdym regionie kraju do swojej pracy podchodzimy z najwyższą starannością. Chociaż jest trochę prawdy w tym co Pan mówi. Oferty w tym regionie poddane są bardzo dokładnej selekcji. Następnie staramy się te oferty, nie tylko w internecie, rzetelnie zaprezentować.

Z moich informacji wynika, że od momentu kiedy Poznań stał się jednym z miast rozgrywania Euro 2012, ciekawych ofert na tym rynku nie ma za wiele. Jak Jartom sobie z tym radzi?
Po prostu w zdobywanie ofert wkładamy więcej pracy i zaangażowania. Dzięki temu możemy naszym klientom zaproponować ciekawe oferty na wynajem, magazyny i hale do lekkiej produkcji. Takie podejście daje wszystkim stronom transakcji same zalety. Dla nas, ponieważ nie musimy długo czekać na klienta. Dla klienta zaś, bo otrzymuje najlepszą ofertę na rynku. Proszę spojrzeć na Tulipan Park Poznań. Jestem przekonana, że właśnie tak będzie w przypadku tego centrum logistycznego.

Sądząc po lokalizacji tego parku magazynowego, to zapewne tak będzie?
Tulipan Park Poznań usytuowany jest ścisłej okolicy Poznania, blisko autostrady A2, kierunek na zachód od Poznania, okolica typowo przemysłowa.

Jednak sama lokalizacja to nie jedyny atut Tulipan Park Poznań?
Oczywiście, że nie. To bardzo nowoczesne centrum logistyczne na wynajem. Magazyny, hale znajdujące się w nim spełniają najwyższe standardy użytkowania i bezpieczeństwa. Do hal jest dostęp, zarówno przez doki przeładunkowe, jak i z bramy z poziomu „0”. Wysokość składowania wynosi 10 metrów. Ogrzewanie gazowe, nadmuchy.

Myślę, że przekonała Pani potencjalnych najemców, że to najlepsza oferta wynajmu hali magazynowej w Poznaniu.

Dziękuję za rozmowę.

Link do oferty omawianej w wywiadzie: Tulipan Park Poznań,


W sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

kbranecka@jartom.pl

<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Aktualności rynkowe
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt