O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

Możliwe przejęcie Toshiby

2021-05-12
Możliwe przejęcie Toshiby

Spółka CVC Capital, będąca właścicielem Żabki, założyła ofertę przejęcia Toshiby. Jeśli firma zostanie wykupiona, będzie to największa tego typu transakcja od ośmiu lat.- informuje JARTOM Real Estate.

Największa transakcja private equity od 2013 r. 

Od początku 2021 roku notowania Toshiby wzrosły o 58% i obecnie spółka wyceniana jest na 19 mld dolarów wartości rynkowej. Wartość wykupu Toshiby może wynieść nawet 20 mld dolarów, więc transakcja ta byłaby największą od lat w branży private equity. Byłaby to również pierwsze tak duże przejęcie w historii CVC Capital. Toshiba to lider w japońskim sektorze obronności i energetyki, który w ostatnim czasie był narażony na serię skandali - m.in. firma otrzymała rekordową grzywnę wynikającą z nieprawidłowości księgowych oraz zaliczyła nieudaną próbę wejścia na amerykański rynek energii atomowej. Do przejęcia Toshiby niezbędna jest również zgoda japońskiego rządu, gdyż firma jest mocno zaangażowana w obronność. Propozycja przejęcia jest obecnie przedmiotem dyskusji, akcjonariusze są otwarci na tą propozycję, gdyż cena wykupu zawiera premię. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate otrzymasz pełen pakiet usług na zamówienie, w zakresie najmu, zakupu lub budowy hal. W szczególności specjalizujemy się w halach magazynowych i produkcyjnych. Tu czekają na Ciebie potencjalne oszczędności, które uzyskasz dzięki naszemu doświadczeniu i naszym relacjom w świecie magazynowym.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
2006 - 2021 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt