Strona główna    O nas    Usługi    Hale do wynajęcia    Hale na sprzedaż    Budowa    Działki    Kontakt    EN
» Informacje z rynku magazynowego
JARTOM - HALE I GRUNTY W CAŁEJ POLSCE
+48 22 ... zobacz numer
Zostań klientem: wypełnij formularz

   W JARTOM mamy 99% rynku magazynowego


 

NOWE nowym najemcą w hali produkcyjno - magazynowej w Markach - doradzała agencja nieruchomości Jartom

2011-02-10
NOWE nowym najemcą w hali produkcyjno - magazynowej w Markach - doradzała agencja nieruchomości Jartom

Firma Nowe,   właściciel marek: Natura Officinalis, Pachnąca Szafa i Badi Game,  zmieniła lokalizację magazynu na nową, usytuowaną w podwarszawskich Markach. Powierzchnia niemal 1600 metrów kwadratowych została wynajęta za pośrednictwem Jartom, specjalisty od nieruchomości komercyjnych.


Poprawa relacji siedziba-magazyn
Firma Nowe to twórca innowacyjnych produktów, takich jak ciesząca się dużą popularnością seria Pachnąca Szafa   oraz linia kosmetyków Natura Officinalis. Swoimi wyrobami spółka zaopatruje między innymi drogerie Rossmann i Super-Pharm na terenie całej Polski.


Zapotrzebowanie na nowy magazyn wynikało przede wszystkim z dynamicznego rozwoju spółki i wprowadzania na rynek nowych brandów. Znajdująca się w pobliżu droga krajowa nr 8 (Kudowa-Zdrój - Wrocław - Warszawa – Białystok), będąca częścią europejskiej trasy E67, stwarza dogodne warunki do dystrybucji towarów na teren całej Polski.


Olga Wałkiewicz, Dyrektor Jartom i licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami podkreśla, że Marki pod Warszawą, to atrakcyjny teren przemysłowy, często uwzględniany przez firmy szukające nowych magazynów do wynajęcia – Ponadto jest to nasz kolejny klient użytkujący tę nieruchomość. Dzięki temu dobór hali przebiegł bardzo sprawnie. Od momentu otrzymania zlecenia do podpisania umowy minęło 1,5 miesiąca. W przypadku takich transakcji jest to nieprzeciętnie krótki czas – dodaje pośrednik.


Wyższy standard i wyeksponowane biuro
Ważnym powodem, dla którego Nowe zgłosił się do Jartom ze zleceniem znalezienia magazynu, były rosnące potrzeby spółki. Firma oczekiwała po nowym magazynie dogodnych rozwiązań technicznych jak również większej powierzchni niż dotychczas. Atutem nowej hali jest właśnie jej przygotowanie pod specyfikę branży kosmetycznej. Hala pozwala na prowadzenie lekkiej produkcji. Jest dobrze doświetlona światłem dziennym i są do niej podłączone wszystkie media. – Istotnym argumentem była instalacja sprężonego powietrza, ważna przy produkcji kosmetyków, jak również obecność dobrze wyeksponowanego biura – mówi Olga Wałkiewicz.


Szczególną cechą transakcji był profesjonalizm wszystkich zainteresowanych. Nad wyborem hali ze strony Nowe Group czuwał przedstawiciel firmy odpowiedzialny za proces produkcyjny, który precyzyjnie określił wymagania techniczne. W przypadku właściciela nieruchomości Jartom może się pochwalić kolejną udaną współpracą. Dzięki wiedzy i zaangażowaniu stron finalizacja umowy przebiegła bezproblemowo, co pozwala rokować dalszą współpracę.
Jartom doradza z powodzeniem blisko 20 lat w transakcjach dotyczących nieruchomości komercyjnych. Do sukcesu firmy przyczyniają się wysokie kwalifikacje pracowników i utrwalone relacje biznesowe.Nowe Sp. z o.o.   – twórca innowacyjnych projektów jest właścicielem marek: Natura Officinalis, Pachnąca Szafa i Badi Game a także nowoczesnej stolarni. Produkty marek drogeryjnych dostępne są dla klientów całej Polski, m.in. w drogeriach Rossmann i Super-Pharm. Firma stawia na najwyższą jakość oferowanych produktów, których zadaniem jest przede wszystkim poprawa poziomu życia klientów. Wyrazem wszechstronnego podejścia jest umieszczanie na etykietach produktów z linii Natura Officinalis informacji w języku Braille’a a proces produkcji przebiega ze szczególną troską o naturalne środowisko.Jartom, 2011-2-10


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 510 ... zobacz numer
Natalia Mika
Negocjator ds. Najmu
e-mail:
natalia.mika@jartom.pl


Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

SZUKAJ NIERUCHOMOŚCI

rodzaj nieruchomości
rodzaj transakcji
region
numer oferty  
Informacje z rynku
 
 
 
 
 

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU:

Imię i Nazwisko, Firma:
E-mail:
Telefon:
Nowy obiekt koło Warszawy
2006 - 2020 © JARTOM; Wszystkie prawa zastrzeżone >> o firmie >> Polityka prywatności i Cookies >> nieruchomości >> kontakt